AirPods deneyimini değiştirecek yenilikler yolda

AirPods deneyimini değiştirecek yenilikler yolda

ABONE OL
06 Haziran 2023, 02:47:54

AirPods, kullanıcıların kişisel ses deneyimini yeniden tanımlayan güçlü özellikler sunarak sonbaharda yazılım güncellemeleri yapacak. Bu güncellemeler, özellikle Adaptive Audio, Kişiselleştirilmiş Ses Yüksekliği ve Sohbet Farkındalığı ile AirPods Pro kullanımını kolaylaştıracak. Adaptive Audio, kullanıcının bulunduğu ortam koşullarına göre Şeffaf mod ve Aktif Gürültü Engelleme özelliklerini dinamik olarak bir araya getirip, o an için en iyi deneyimi yaşatan bir dinleme modu sunacak. AirPods Pro’nun yeni özelliklerinden biri olan Kişiselleştirilmiş Ses Yüksekliği, yapay öğrenme teknolojisinden yararlanarak kişisel dinleme deneyimini daha da geliştirecek. Sohbet Farkındalığı özelliği, kullanıcının çevresindeki kişilerle etkileşim kurarken arka plan gürültüsünü azaltırken insan seslerini arttırarak daha özel bir deneyim sunacak.
Ayrıca, AirPods kullanıcıların Apple aygıtları arasında Otomatik Geçiş yapmasını da kolaylaştıracak. Favori podcastlerinin dinleneceği iPhone’dan, mac’te yapılacak görüşmeye sorunsuz bir şekilde geçiş yapılabilecek.
AirPods ayrıca yeni bir özellik olan Sesi Kapat ve Sesi Aç özelliği ile de donatıldı. Böylece, AirPods Pro (1. ve 2. nesil), AirPods (3. nesil) ve AirPods Max’te Apple’ın kulaklığı aramalarda kullanmak daha da kolay hale gelecek. Kullanıcılar, alt uca veya Max’teki Digital Crown’a tıklayarak kendi seslerini kolayca kapatıp açabilecekler. Apple Geliştirici Programı üyeleri, sonbaharda kullanıcılara sunulacak AirPods geliştirici beta sürümüne erişebilirler.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments