Akbank Ara Ödemeli Konut Kredisi

Akbank Ara Ödemeli Konut Kredisi

ABONE OL
12 Mayıs 2023, 01:42:18

Akbank, ara ödemeli konut kredisi seçeneği ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı oluyor. Konut kredisi ödeme planınızı kendinize göre belirleyebileceğiniz bu kredi seçeneği, yüksek taksitlerle boğuşmadan hayalindeki evi satın almanızı sağlıyor. Uygun faiz oranları ve esnek ödeme planları ile Akbank ara ödemeli konut kredisi, ev sahibi olma hayallerinizi gerçekleştirirken bütçenizi de koruyor. Hemen başvurun ve konut kredisi seçenekleri arasında en iyisiyle tanışın!

Akbank Konut Kredileri

Akbank, farklı ödeme planlarıyla, ev sahibi olmayı planlayanlar için konut kredileri vermektedir. Ara ödemeli konut kredisi de bu ödeme planlarından bir tanesidir. Belirli dönemlerde, prim, ikramiye gibi gelirleriniz varsa, ara ödemeli konut kredisi kullanabilirsiniz.

Akbank Ara Ödemeli Konut Kredisi Avantajları

  • Ara ödemeli konut kredisi sabit faizlidir.
  • Aylık ödemelerinize ek olarak, 3, 6 veya 12 ayda bir eksta ödeme yapabilirsiniz.
  • Yapacağınız ara ödemeler sayesinde hem vadeyi kısaltabilir hem de da az faiz ödersiniz.
  • Aylık taksit tutarınızı düşürürsünüz. Böyle aile ekonominiz çok fazla zorlanmaz.

Akbank Ara Ödemeli Konut Kredisi Başvurusu

Akbank ara ödemeli konut kredisi, dönemsel geliri olanlar için gerçekten çok avantajlıdır. Akbank konut kredisi faiz oranı, 20.10.2018 tarihi itibariyle en az %2.80‘dir. Bu oran, vadeye göre artabilmektedir.

Akbank ara ödemeli konut kredisine başvuruda bulunmak için, Kısa Başvuru, Web Kredi, Akbank Direkt İnternet Kredi, Tıklayın Sizi Arayalım​, SMS Kredi, Telefon Şubesi Kredi gibi kanalları kullanabilirsiniz. Ayrıca, Akbank Müşteri Hizmetleri numarası, 444 2 525 aracılığıyla, Akbank ara ödemeli konut kredisi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

The post Akbank Ara Ödemeli Konut Kredisi appeared first on technodoc.com.tr.

Akbank konut kredileri arasında önemli bir yere sahip olan ara ödemeli konut kredisi, pek çok avantajı beraberinde getiriyor. Hem vadeyi hem de faiz ödemelerinizi kısaltabilmenizi sağlayan ara ödemeli konut kredisi ile aylık taksit tutarınızı da düşürebilirsiniz. Akbank müşterileri, farklı kanallar üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirler.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal