Akbank Temassız Ödeme Dönemi Huawei Akıllı Saatlerle Başlıyor

Akbank Temassız Ödeme Dönemi Huawei Akıllı Saatlerle Başlıyor

ABONE OL
12 Ağustos 2023, 16:52:16

Akbank ile Huawei’nin iş birliği, akıllı saatlerin temassız ödeme dönemini başlatmasını içeriyor. Bu yenilikçi adım, bankacılık ve teknolojinin kesiştiği noktada, kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen Akbank’ın öncü bir projesidir. Akbank, dijital bankacılık teknolojilerindeki yenilikçi projelerle tanınan bir finans kuruluşudur ve Huawei Watch 3 ile birlikte temassız ödemeleri akıllı saatlere taşıyan ilk banka olmuştur.

Bu iş birliği, kullanıcılara temassız ödemeler için yeni ve pratik bir alternatif sunmaktadır. Artık Akbank müşterileri, Huawei Watch 3 akıllı saatlerini kullanarak ödemelerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilecekler. Bu uygulama, Akbank’ın inovasyon ve teknolojiyle hayatlarına değer katma hedefine uygun bir şekilde geliştirilmiştir. Ayrıca, giyilebilir teknolojileri bankacılık hizmetleriyle bir araya getirerek, kullanıcılara navigasyon hizmeti ve Akbank lokasyonları için rehber gibi farklı özellikler sunulmaktadır. Bu sayede, kart veya telefonla temassız ödeme yapmanın yanı sıra yeni bir ve kolay bir alternatif getirilmektedir.

Akbank uygulamasının yüklenebilen özel özellikli Huawei Watch 3 akıllı saatler, birçok kolaylık sunmaktadır. Kullanıcılar, en yakın Akbank ATM ve şubelerini bulabilir, yol tarifi alabilir ve güncel kurları görüntüleyebilirler. Akıllı saat kullanmayan Akbank müşterileri ise Huawei Online Mağaza’da Juzdan adlı yeni nesil ödeme platformunu kullanarak alışverişlerini tek tıkla tamamlayabilirler. Alışverişlerini hesaplarındaki para veya kredi kartıyla gerçekleştirme seçeneği sunulmaktadır.

Bu yenilikçi uygulama gelecekte Huawei’nin diğer akıllı saatlerine de entegre edilmesi için çalışmalar devam etmektedir. Huawei yetkilileri ise bu iş birliğinden memnuniyet duyduklarını ve gelecekte daha fazla akıllı saatin bu özelliği destekleyeceğine inandıklarını ifade etmektedir.

Akbank-Huawei iş birliği sayesinde, kullanıcılar artık akıllı saatlerini kullanarak temassız ödemeleri gerçekleştirebilecekler ve birçok kolaylığa sahip olacaklar. Bankacılık sektöründe teknolojinin getirdiği yenilikleri takip eden ve bunları müşterilerine sunan Akbank, dijital bankacılığın önemli oyuncularından biri olarak öne çıkmaktadır.

Kaynak: https://www.teknoblog.com/huawei-watch-3-pro-inceleme/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal