Albaraka Bankası Temassız Ödeme

Albaraka Bankası Temassız Ödeme

ABONE OL
11 Mayıs 2023, 15:46:01

Albaraka Bankası, temassız ödeme seçeneği ile müşterilerine hızlı ve güvenli bir ödeme deneyimi sunuyor. NFC teknolojisi sayesinde kart ya da cep telefonuyla ödeme yapmak çok kolay. Albaraka Bankası ile temassız ödeme yaparak alışverişlerinizi kolaylaştırın!

Albaraka Bankası İle Temassız Ödeme Yapmak

Albaraka Bankası müşterisiyseniz ve temassız ödeme yapmak istiyorsanız, kart ya da cep telefonu ile ödeme yapabilirsiniz. Albaraka Bankası’nın temassız ödeme seçenekleri arasında, temassız özelliği olan kartları kullanmak veya Albaraka Mobil Cüzdan mobil uygulamasını kullanarak cep telefonu ile temassız ödeme yapmak bulunmaktadır.

Albaraka Bankası Kartı ile Temassız Ödeme Yapmak

Albaraka Bankası kartınızla temassız ödeme yapmak için, ilk olarak kartınızın temassız ödeme özellikli bir kart olması gerekmektedir. Kartınızın temassız ödeme özelliği olup olmadığını bilmiyorsanız, Albaraka Bankası müşteri hizmetlerini arayarak temassız özellikli kart talebinizi bildirebilirsiniz.

Albaraka Bankası’nın temassız ödeme kurallarını da öğrenmek isterseniz, müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Albaraka Bankası temassız özellikli kartınızla alışveriş tutarı girilmiş olan pos cihazınıza yaklaştırarak ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka Mobil Cüzdan Uygulaması ile Temassız Ödeme Yapmak

Albaraka Mobil Cüzdan mobil uygulamasını kullanarak cep telefonunuzla temassız ödeme yapabilirsiniz. Fakat, akıllı telefonunuzun Android 4.4 ve üzeri versiyonuna ve NFC özelliğine sahip olması gerekmektedir.

Albaraka Mobil Cüzdan uygulamasını kullanarak temassız ödeme yapmak için, öncelikle seçtiğiniz kart için temassız ödeme özelliğini etkinleştirmeniz ve cep telefonunuzdaki NFC özelliğini açmanız gereklidir.

Alışveriş tutarı girilmiş olan pos cihazına cep telefonunuzu yaklaştırarak ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka Bankası Temassız Ödeme Detayları ve Bilinmesi Gerekenler

  • Albaraka Mobil Cüzdan uygulaması ile temassız ödeme yapmak için, mobil uygulamanın en güncel versiyonu yüklü olmalıdır.
  • Albaraka Bankası kredi kartlarınızı temassız ödeme için kullanabilirsiniz.
  • Kartınızın kullanabileceği limit kadar işlem yapabilirsiniz.
  • 90 TL altındaki işlemler için şifre gerekli değildir. Ancak 90 TL üstü işlemlerde pos cihazı şifre isteyecektir.
  • Albaraka Cüzdan veya kart ile temassız ödeme özelliği yurtdışında da kullanılabilir. 90 TL altındaki işlemlerde şifresiz işlem yapılabilir. Bazı ülkelerde ise limitler değişebilir ve 90 TL altındaki işlemlerde bile şifre istenebilir.
  • Temassız özellikli kart talebi için, 444 5 666 ya da 0 850 222 5 666 Albaraka Bankası müşteri hizmetlerini arayabilir veya tüm Albaraka Bankası şubelerine giderek başvuru yapabilirsiniz.

technodoc.com.tr tarafından hazırlanan “Albaraka Bankası Temassız Ödeme” yazısı ile Albaraka Bankası müşterilerine temassız ödeme işlemleri hakkında bilgi verilmiştir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal