Amiral Gemisi Akıllı Telefon Fotoğrafçılığını Yeniden Şekillendiriyor

Amiral Gemisi Akıllı Telefon Fotoğrafçılığını Yeniden Şekillendiriyor

ABONE OL
07 Haziran 2023, 01:06:45

Huawei P60 Pro ile fotoğrafçılık deneyimi çok daha ileri seviyelere taşınıyor. Yeni çıkan bu akıllı telefon, sektördeki diğer akıllı telefonlar arasından sıyrıldığı özellikleri ile dikkat çekiyor. Türkiye’de satışa sunulan P60 Pro, fotoğraf tutkunları için ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Huawei’nin en yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli olan P60 Pro, yetersiz ışık nedeniyle oluşan karartmaları engelleyerek hatıralarınızı kusursuz bir şekilde yansıtmanıza yardımcı oluyor. Bu özelliği ile sektördeki en yüksek ışık alımına sahip akıllı telefon kamerasını sunuyor.

Ultra Aydınlatmalı Telefoto Kamera özelliği ile Huawei P60 Pro, f2.1 geniş diyafram açıklığına sahip olup çoklu lens gruplarıyla birlikte %178 daha fazla ışık sağlayabilme kabiliyetine sahip. Bu sayede artık karanlık bir ortamda bulanık fotoğraflar çekmek gibi bir endişeniz olmayacak. Telefoto kamerayı aynı zamanda bir makro fotoğrafçılık kamerası olarak da kullanabilirsiniz. Ek bir Uzun Hareketli Kaydırmalı Yakınlaştırma Lens Grubu ile birlikte, odak mesafesini esnek şekilde kontrol edebilirsiniz.

Huawei P60 serisi, sektörün ilk Telefoto Anti-Sarsıntı Sensör Rotasyonu’nu da sunuyor. 3 eksenli hareketli bu sensör, telefoto çekimlerde çok daha başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Sarsıntı önleme tutarlılığı fotoğrafın merkezinden dört köşesine kadar %58 oranında artıyor.

Bu akıllı telefonun bir diğer çarpıcı özelliği de Süper Ay Görünümü özelliği ile kullanıcılara ayı yepyeni bir ışık altında fotoğraflama fırsatı sunmasıdır. Yapay zeka kullanılarak ayın ayrıntılarını geliştirmek üzere tasarlanmış bu özellik, gece gökyüzünün daha net ve etkileyici çekimlerini yapmanızı sağlıyor.

Huawei P60 Pro’nun Rokoko İnci ve Siyah versiyonları, 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanı ile 39.999 TL’den Huawei Online Mağaza üzerinden ön satışa sunuluyor. Huawei’nin bu yeni amiral gemisi akıllı telefonun yanında, 2.999 TL değerindeki FreeBuds 5 hediye ediliyor. Lansmana özel 500 TL sepet indirimi ve 1.000 TL’lik daha indirim kuponu da kullanıcılara sunuluyor. Bu indirim kuponu için kullanılabilecek kod ise AP60PRO1000HW olarak belirlendi.

Huawei P60 Pro, Türkiye’de yeni satışa çıktı ve diğer akıllı telefonlardan daha gelişmiş özellikleri ile dikkat çekiyor. Fotoğraf tutkunları için ideal bir seçenek olan Huawei P60 Pro, sektördeki diğer akıllı telefonlar arasından sıyrılmayı başarıyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal