Android 14 Beta 5 dağıtıma çıktı

Android 14 Beta 5 dağıtıma çıktı

ABONE OL
13 Ağustos 2023, 00:57:09

Google, geçtiğimiz ay Android 14 Beta 4 sürümünü yayınladığında, çoğu kişi bu beta sürümünün Android 14 için son olduğunu düşünmüştü. Ancak Google, sürpriz bir şekilde Android 14 Beta 5 sürümünü dağıtmaya başladı. Google, geçtiğimiz ay yayınladığı zaman çizelgesinde, final sürümünün ağustos ayında çıkacağını belirtmişti. Ancak şirket, zaman çizelgesini güncelledi ve final sürümünün biraz daha sonra yayınlanacağını belirtti.

Google’ın Android 14 için hazırlıklarının beklenenden daha uzun sürmesi birçok kişiyi şaşırtmıştır. Şirketin bu konudaki açıklamaları veya itirafları merak edilmektedir. Bunun yerine, şirket zaman çizelgesini güncellemekte ve herhangi bir sorun olmadığı gibi davranmaktadır.

Android 14 Beta 5 sürümü, birçok hatayı düzeltmektedir. Pixel 4a 5G veya daha yeni bir Pixel cihazı olanlar, Android Beta programına kaydolarak bu güncellemeyi otomatik olarak alabilirler. Programa katılmak isteyenler, kaydolmak için ilgili linke tıklayabilirler. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra güncelleme telefonunuza otomatik olarak gönderilecektir.

Google henüz Android 14’ün final sürümünün ne zaman çıkacağına dair bir işaret vermemiştir. Ancak şirketin yayınladığı zaman çizelgesine bakılırsa, Android 14’ün genel dağıtım sürecinin bu ay sonunda veya eylül ayında başlayabileceği görülmektedir. Ayrıca, Samsung gibi önemli üreticilerin de Android 14 tabanlı kullanıcı arayüzlerinin beta testlerine yeni başladığı bilinmektedir.

SEO titles:
1. Android 14 Beta 5 Sürümü Şaşırtıcı Bir Şekilde Dağıtıma Çıktı
2. Android 14 Final Sürümü Çıkışı İçin Google’dan Henüz İşaret Yok

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal