Anker Soundcore R50i TWS artık Türkiye’de

Anker Soundcore R50i TWS artık Türkiye’de

ABONE OL
23 Mayıs 2023, 00:20:40

Anker Soundcore R50i: Fiyat-Performans Odaklı Tam Kablosuz Kulaklık

Anker Soundcore R50i, fiyat-performansa odaklanan bir kulaklık modeli olarak karşımıza çıkıyor. Mobil uygulama aracılığıyla 22 farklı önceden ayarlanmış ekolayzer modundan birini seçebilmenin yanı sıra, kendi ekolayzerinizi de yapabileceğiniz bir imkan sunuyor. 10mm sürücülerine sahip olan kulaklık, özellikle fiyatına oranla oldukça iyi bir ses performansı sunuyor.

Cihazın ön siparişleri Türkiye’de Hepsiburada üzerinden açılmış durumda. Resmi olarak dağıtımına 30 Mayıs 2023 tarihinde başlanacak olan kulaklık, 10 saat boyunca kesintisiz dinleme imkanı sunuyor. Şarj kutusu ile birlikte kullanıldığında ise 30 saat boyunca kullanabilmenizi sağlıyor. Ayrıca, hızlı şarj fonksiyonu sayesinde 10 dakikalık şarj işlemi ile iki saatlik bir dinleme süresi elde edebilirsiniz.

Kulaklık, iki adet mikrofonu sayesinde görüşmeler yaparken net bir ses kalitesi sunuyor. Yapay zeka algoritması sayesinde, sesinizi karşı tarafa net ve anlaşılır bir şekilde aktarabiliyorsunuz.

Anker Soundcore R50i’nin fiyatı 499,90 TL olarak belirlenmiş durumda. Cihazın beyaz ve siyah olmak üzere iki renk seçeneği bulunuyor.

Anker Soundcore R50i, fiyatına oranla oldukça başarılı bir performans sunan bir kulaklık modeli olarak değerlendirilebilir. Üstelik mobil uygulama aracılığıyla ekolayzer ayarlarınızı kendinize göre yapılandırabilme imkanı da sunuyor. Teknolojik alanda yaşanan gelişmeler doğrultusunda kulaklık seçimleri de oldukça önem kazanıyor. Anker Soundcore R50i, uygun fiyatı ve iyi performansı ile tercih edilebilecek bir seçenek olarak değerlendirilebilir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal