Apex Legends’ın en yeni sezonu yayında

Apex Legends’ın en yeni sezonu yayında

ABONE OL
09 Mayıs 2023, 22:16:12

Apex Legends: Arsenal yeni sezonuyla oyuncuların karşısına çıktı ve oyuncuların ilgisini bir kez daha çekti. Electronic Arts tarafından yayınlanan ve Respawn Entertainment tarafından geliştirilen oyun, yeni sezonda pek çok yenilikle birlikte kendini yenilemeyi başardı. Apex Legends: Arsenal, Türkçe oyun severler için de yayınlandı ve oyun içindeki daha pek çok özellik Türkçe olarak sunuluyor.

Yeni sezonun en önemli özelliklerinden biri, oyuncuların karşısına çıkan yeni karakter Ballistic. Ballistic, 63 yaşındaki bir silah ustasıdır ve oyuna 24. karakter olarak katılım sağlamıştır. Pek çok güçlü yeteneği bulunan Ballistic, pasif yeteneği Sling ile oyunculara üç silah taşıma imkanı sağlıyor. Taktik yeteneği Whistler ile rakip oyuncuların silahlarının ısınmasını engelleyen Ballistic, son olarak en güçlü yeteneği olan Tempest ile yanınızdaki arkadaşlarınıza hızlı şarjör doldurma, daha hızlı hareket etme ve sonsuz mermi gibi özellikler veriyor. Bu yeni karakter, oyuncuların oyun stratejilerini büyük ölçüde etkileyecek.

Apex Legends: Arsenal, diğer sezonlarda olduğu gibi yine bir Battle Pass ile birlikte geliyor. Wattson’ın System Shock kostümü, Devotion LMG silahına gelen Pulse Eater deseni gibi kozmetik eklentilerin yanında yeni emote’lar, yükleme ekranları, müzik parçaları, bayrak çerçeveleri ve daha fazlası Battle Pass ile oyuna ekleniyor.

Yeni sezon, oyuncuların tüm platformlarında oynanabilir hale geldi. PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, EA Uygulaması ve Steam üzerinden oyuncular oyuna katılabilirler. Apex Legends: Arsenal, diğer sezonları gibi, büyük bir heyecanla karşılanıyor ve oyuncuların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Oyuna yeni özellikler eklenmesiyle birlikte sezon boyunca oynanacak pek çok heyecanlı maç da bizleri bekliyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal