App Store (Apple Kimliği) Şifremi Unuttum Telefon Açılmıyor | 2023

App Store (Apple Kimliği) Şifremi Unuttum Telefon Açılmıyor | 2023

ABONE OL
26 Nisan 2023, 20:21:18

App Store (Apple Kimliği) Şifremi Unuttum Telefon Açılmıyor sorununun çözümü için doğru yerdesiniz. Bu makale, iPhone veya iPad’inizdeki App Store kimliği şifrenizi unutmanız durumunda ne yapmanız gerektiğini anlatacaktır. Telefonunuzun açılmaması da bir sorun ise, endişelenmeyin, bu makale sizin için doğru yerde! 2023 yılına özel yapılan bu yazı, SEO dostu bir dil kullanılarak hazırlanmıştır ve herhangi bir teknik konudan anlamayan kişiler bile kolayca anlayabilir. Sonuç olarak, unutulan App Store şifresi ve telefonunuzun açılmaması sorunlarınızı çözmek için doğru yerdesiniz.

Apple ID şifrenizi unutmanız, birçok Apple hizmeti için kullanılması nedeniyle büyük bir soruna neden olabilir. Bu nedenle, Apple kimliği şifremi unuttum sorunuyla karşı karşıya kaldığınızda ne yapmanız gerektiğine dair önemli detayları derledik.

Teknik Destek İle App Store Şifre Sorunlarına Çözüm

Apple kimliğinizle giriş yapamıyorsanız, iMessage, FaceTime, Apple Music veya iTunes Mağazasını kullanamazsınız ve iTunes hesabınızda değişiklik yapamazsınız. Bu nedenle, iPhone cihazınızı tam olarak kullanamazsınız. Apple kimliğimi unuttum telefon açılmıyor diyen kullanıcılar için çözüm yollarını sunuyoruz.

Not: Apple kimliği şifresini unutan, işlem yapamayan, telefonunu açamayan veya 2. el bir telefon alan kullanıcılar, 00800 448 829 873 ve ya 0216 282 15 11 numaralarını arayarak bilgi alabilirler.

Apple destek sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Destek adresi: https://www.apple.com/tr/contact/

Güvenlik sorularınızı sıfırlamak için yeterli bilgiye sahip değilseniz, aşağıdaki destek bağlantısını kullanabilirsiniz:

https://support.apple.com/tr-tr/HT201485

Apple canlı destek hizmeti için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

https://getsupport.apple.com/?caller=ikb

Apple destek merkezi şurada:

https://getsupport.apple.com/products

Çoğu kişi, tüm Apple hizmetleri için aynı Apple kimliğini kullanır. Apple Kimliği şifre sıfırlama işlemi için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

Web Üzerinden Apple Kimliği Şifre Sıfırlama İşlemi:

app store şifremi unuttum

Eğer tüm denedikleriniz sonucu Apple kimliği ile oturum açamıyorsanız, Apple Kimliği şifrenizi sıfırlamanız gereklidir. Şimdi sıfırlama işlemini adım adım açıklayalım:

1-Tarayıcınızda, iforgot.apple.com adresine gidin.

2-Apple ID kullanıcı adınızı ve CAPTCHA doğrulamasını girin, ardından Devam Et butonuna tıklayın.

Apple Kimliğimi Unuttum Telefon Açılmıyor

3-Sıfırlamak istediğiniz hesaba dair bilgileri, güvenlik sorunuzu ve şifrenizi girin ve Devam butonuna basın.

Apple Kimliğimi Unuttum Telefon Açılmıyor

4- Şifrenizi sıfırlamanın iki yolu vardır. Hesabınızda kayıtlı olan kurtarma e-posta adresini veya güvenlik sorularına cevap vererek şifrenizi sıfırlamanız gereklidir. Seçimin

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal