Apple Reality Pro çift 4K ekranla gelecek

Apple Reality Pro çift 4K ekranla gelecek

ABONE OL
31 Mayıs 2023, 21:15:30

Apple Reality Pro: İnanılmaz Teknoloji ile Yeni Bir Boyut

Apple, Reality Pro adlı yeni başlığı 5 Haziran’da piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ekran Tedarik Zinciri Danışmanları’nın CEO’su Ross Young’a göre, başlıkta iki adet 1.41 inçlik micro OLED ekran yer alacak. Bu ekranlar 4400 ppi çözünürlüğe sahip olacak ve maksimum parlaklık seviyesi 5000 nit olacak. Ayrıca, Reality Pro’nun çözünürlüğü göz başına 4000 x 4000 piksel olacak. Bu inanılmaz teknoloji, Reality Pro’nun Meta Quest Pro ve PlayStation VR 2’ye göre yüksek bir çözünürlük sunacağı anlamına geliyor.

Parlaklık değeri de oldukça etkileyici. Reality Pro’nun ekran parlaklığı, akıllı telefonların maksimum seviyesinden neredeyse üç kat fazla. Bu yüksek değer, özellikle profesyoneller için önemli olacak.

Reality Pro’nun fiyatı 1500 dolar civarında olacağı tahmin ediliyor. Bu fiyatın sıradan kullanıcılar veya meraklılar için biraz yüksek olacağı düşünülebilirken, Apple’ın hedef kitlesinde profesyoneller yer alacağı belirtiliyor.

Apple’ın Reality Pro ile birlikte kullanıcılarına sunacağı bu inanılmaz teknoloji, sanal gerçekliği yeni bir boyuta taşıyacak. İşin içinde olanlar, bu yeni başlığın sektörde büyük bir etkiye sahip olacağından eminler. Apple, bir kez daha teknoloji dünyasına yön veriyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal