Apple Ted Lasso ürünlerini internette satacak

Apple Ted Lasso ürünlerini internette satacak

ABONE OL
23 Mayıs 2023, 06:31:39

Apple, Apple TV+ platformunda yayınlanan içeriklerin ürünlerini Apple Store üzerinden satmaya hazırlanıyor. Bloomberg’den Mark Gurman’ın Power On isimli bülteninin son sayısına göre, Apple Ted Lasso dizisinin Nike tarafından üretilen ürünleriyle bu dönemi başlatacak. Mağazada satılacak ürünler arasında AFC Richmond formaları, tişörtleri ve atkıları yer alacak.

Apple, Ted Lasso ürünlerini kullanıcılarına doğrudan sunmakla kalmayacak, aynı zamanda Apple’ın fiziksel mağazalarına da kullanıcıları Ted Lasso ürünlerini satın alabilecekleri adrese yönlendirilecek QR kodları yerleştirilecek. Ted Lasso ürünlerinin Apple Store’a gelişi, Cupertino merkezli şirket için bir ilk olacak.

Ted Lasso’nun üçüncü sezon finali 31 Mayıs’ta yayınlanacak. Dizinin başrol oyuncusu Jason Sudekis’in daha önceki açıklamaları, bunun dizinin finali olacağını da düşündürüyor. Apple henüz Ted Lasso’nun geleceği için bir açıklama yapmış değil. Ancak şirketin Ted Lasso’yu mümkün olduğunca sürdürmek isteyeceği düşünülüyor.

Apple, Apple TV+ içerikleri için hazırlanan ürünleri kendi satış kanallarında sunmamıştı. Ted Lasso ürünlerinin Apple Store’a gelişi, Cupertino merkezli şirket için bir ilk olacak. İşe alınacak yapay zeka personeli ve bu çalışma ile müşterilere sunulacak yenilikler sayesinde Apple, pazar payını artırmayı hedefliyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal