Apple Vision Pro’nun yüzde kızarıklık oluşturduğu rapor edildi

Apple Vision Pro’nun yüzde kızarıklık oluşturduğu rapor edildi

ABONE OL
11 Haziran 2023, 14:37:11

Apple’ın geliştirdiği yeni gözlük modeli Vision Pro, özellikleriyle birçok kişinin dikkatini çekerken, test eden editör Joanna Stren’in olumlu ve olumsuz eleştirilerine maruz kaldı. Bu eleştirilerin ana nedeni, cihazın mide bulandırma ve yüzde kızarıklık izi oluşturması.

Yeni çıkan Vision Pro gözlük modeli henüz çok az eleştirmen tarafından test edilse de, incelemelerde bulunan Joanna Stren, ürünün yüzde kızarıklık izleri bıraktığını ve biraz mide bulantısı yarattığını ifade ediyor.

Stern, Vision Pro’nun kafaya çok kolay bir şekilde takılabildiğini ve bir düğme ile kaskın kafaya göre ayarlanabildiğini belirtiyor. Ayrıca, Meta’nın akıllı gözlüğünden daha rahat olduğunu ve kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunduğunu söylüyor. Fakat Stern, ürünü yaklaşık 30 dakika boyunca test ettiği sırasında gözlüğü çıkardığında alın ve burun bölgesinde kızarıklık izleri oluştuğunu ifade etti. Bu sorunun, kafa bandının kafa ölçüleriyle uyumlu olmamasından kaynaklandığını düşünüyor.

Editör, cihazın piyasada farklı boyut seçeneklerinin de sunulacağını belirterek, kullanıcıların bu sorunla karşılaşmasını pek beklemiyor. 30 dakikalık test süresi boyunca hafif bir mide bulantısı yaşadığını da ekleyen Stern, bazı kullanıcıların bu sorunla karşılaşabileceğini ancak bu sorunun diğer özellikleri göz önünde bulundurularak çözülebileceğini söylüyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal