Apple Watch, watchOS 10 ile büyük bir değişim yaşayabilir

Apple Watch, watchOS 10 ile büyük bir değişim yaşayabilir

ABONE OL
20 Nisan 2023, 10:17:34

Apple Watch İçin En Büyük Güncelleme: watchOS 10

Apple’ın en önemli etkinliği olan WorldWide Geliştirici Konferansı 2023 (WWDC), 5 Haziran – 9 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Bu konferans boyunca, Apple yazılım sistemlerindeki büyük güncellemeler açıklanacak.

Mark Gurman gibi Apple ile ilgili bilgilere erişenler, Apple’ın yeni watchOS 10’unun Apple Watch için bugüne kadar yapılan en büyük yazılım güncellemesi olacağını düşünüyor. Bu güncelleme ile birlikte getirilen yenilenmiş kullanıcı arayüzü de önemli bir gelişme olarak kabul ediliyor. Gurman aynı zamanda bu yılki Apple Watch’ların donanım değişikliklerinin minimum düzeyde olacağını ve watchOS 10’un bu yıl için giyilebilir cihazlar için önemli bir güncelleme olacağını söylüyor. Apple’ın iyileştirmeleri kullanıcılarının istek listesine öncelik vererek yaptığı bilinmektedir. Bu nedenle, iOS ve iPadOS çok ihtiyaç duyulan bazı iyileştirmeler alabilirler.

Analizciler, yeni Ana Ekran düzeni, uygulamaların iOS’taki düzene benzer şekilde düzgün bir şekilde istiflenmesine izin verdiği için watchOS 10’un en öne çıkan bir özelliği olacağını düşünüyorlar. Ayrıca, iOS 17’nin uygulamaların dışarıdan yüklenmesini içermesi bekleniyor, bu da kullanıcıların uygulamaları üçüncü taraf mağazalardan da yükleyebilecekleri anlamına geliyor.

watchOS 10 güncellemesi, Apple Watch için şimdiye kadar yapılmış en önemli güncellemelerden biri olarak kabul ediliyor. Bu güncelleme, kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştirecek ve Apple Watch’un popülaritesini artıracak.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal