Assassin’s Creed Odyssey Atlantis Eserleri Bulma Rehberi

Assassin’s Creed Odyssey Atlantis Eserleri Bulma Rehberi

ABONE OL
14 Temmuz 2023, 18:04:20

Assassin’s Creed Odyssey – Atlantis Kapısındaki Eserleri Bulma Rehberi

Assassin’s Creed Odyssey, popüler bir video oyunu olup, oyunda bulunan “Gates of Atlantis” görevindeki eserlerin nerede olduğu merak edilmektedir. Bu rehberde, Atlantis kapısındaki eserleri bulmanıza yardımcı olacak yöntemlere değineceğiz.

Boeotian Eseri

Boeotian eserini elde etmek için “Sfenks Bilgisi” görevini tamamlamanız gerekmektedir. Bu görev için dışarıda oturan aslanı öldürerek ve muska parçasını elde ederek başlayabilirsiniz. Ardından Sfenks’e geri dönüp bulmacayı çözerek Çırak’ın Tılsımını almalısınız.

Kithira’nın Eseri

Kithira’nın eserini elde etmek için Olympus Merdivenleri’nin görev zincirini açmanız gerekmektedir. Bu görevde, Tepegözleri öldürüp disk anahtarlarını toplamalısınız.

Midilli Eseri

Midilli eserini almak için “Stairway to Olympus” görevini tamamlamalısınız. Bu görevde Karşılaşma’nın medusa ile savaşıp onu öldürmeniz gerekmektedir.

Messara Eseri

Messara eserini elde etmek için öncelikle “Artifact of Messara” arama dizinini açmanız gerekmektedir. Bu görevde Minotaur’un mağarasının anahtarını alıp onu yenmek esere ulaşmanızı sağlayacaktır.

Bu şekilde, Atlantis kapısındaki “Gates of Atlantis” görevinin tüm eserlerini bulup tamamlayabilirsiniz. Eğer sorularınız veya eklemek istedikleriniz varsa, aşağıdaki yorum bölümünden bize bildirebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal