Asus ROG Ally Avrupa fiyatı için ipucu geldi

Asus ROG Ally Avrupa fiyatı için ipucu geldi

ABONE OL
03 Mayıs 2023, 18:32:29

Asus ROG Ally: En İlginç Taşınabilir Oyun Konsollarından Biri

Asus ROG Ally, taşınabilir oyun konsolları arasında oldukça dikkat çekici bir seçenek olarak öne çıkıyor. Daha önceki duyurularında fiyatı ve çıkış tarihi hakkında bilgi verilmeyen ROG Ally’ın fiyatıyla ilgili yeni bir sızıntı Avrupa’da satışa sunulacağı tarih hakkında ipucu veriyor.

WinFuture sitesinin haberine göre, AMD Ryzen Z1 Extreme işlemcili, 16 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip olan ROG Ally, temmuz ortasında Avrupa’da satışa sunulacak. ROG Ally, 799 avro yazan fiyat etiketiyle birçok kullanıcının tercih edeceği bir seçenek olarak gözüküyor.

Ryzen Z1 işlemcili olan ROG Ally modeli ise daha sonra kullanıcılarla buluşacak. Fiyatı hakkında henüz bir bilgi verilmese de, Z1 Extreme işlemcili modelden daha uygun bir fiyatla satılması bekleniyor. Haberde ROG Ally hakkında detaylı bilgilerin yanı sıra, cihazın farklı açılardan çekilmiş görselleri de yer alıyor.

Asus ROG Ally için 11 Mayıs’ta bir etkinlik düzenlenecek. Etkinlikte ROG Ally hakkında daha fazla bilgi verilecek ve cihazın tüm özelliklerini öğrenme fırsatı yakalanacak.

Asus ROG Ally, taşınabilir oyun konsolları arasında farklı özellikleriyle öne çıkıyor. Gerçekleştirilecek olan etkinlikle birlikte cihaz hakkında daha detaylı bilgiler paylaşılacak ve satış tarihi yaklaştıkça merakla beklenen özellikleri de açıklanacak.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments