Asus ROG Phone 7 Pro böyle mi görünecek?

Asus ROG Phone 7 Pro böyle mi görünecek?

ABONE OL
08 Nisan 2023, 07:57:30

Asus ROG Phone 7 Serisi Geliyor: ROG Phone 7 Pro Tasarımı Sızdırıldı

13 Nisan’da gerçekleştirilecek Asus ROG Phone 7 serisi tanıtım etkinliği öncesi sızıntılar devam ediyor. Bu sefer, ünlü duyumcu Evan Blass tarafından paylaşılan görseller, Asus ROG Phone 7 Pro modelinin tasarımına dair ipuçları veriyor.

ROG Phone 7 Pro’nun tasarımı, selefinin tasarımından çok fazla uzaklaşmadığını gösteriyor. Telefonun içindeki değişimin dışındaki değişimden daha önemli olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Bir oyun telefonu olarak ROG Phone 7’nin, güçlü bileşenlerle kullanıcıların karşısına çıkacağı kesinleşti.

Asus ROG Phone 7 Pro’nun kalbinde, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemci bekleniyor. Telefonun 6.78 inç büyüklüğünde 165 Hz AMOLED ekranı da ön plana çıkıyor. Arka kamera sistemi pek çok kullanıcı için yeterli olurken, telefonun arkasındaki ikinci ekranda bildirimlerin gösterilmesi öngörülüyor.

Tanıtım etkinliği öncesi ROG Phone 7 Pro ve ROG Phone 7 hakkında yeni bilgilerle karşılaşmak sürpriz olmayacaktır. Asus ROG Phone 7 serisi, oyun telefonları arasında en güçlülerinden biri olarak muhtemelen birçok oyunsever tarafından tercih edilecektir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal