Beats Studio Buds+ Amazon’da görüldü

Beats Studio Buds+ Amazon’da görüldü

ABONE OL
26 Nisan 2023, 16:20:25

Apple Yeni Nesil Beats Studio Buds Kulaklığı Hakkında Bilgilendiriyor

Apple, yapay zeka teknolojisi ile sağlık koçluğu sunmayı planlıyor. Bu amaç doğrultusunda önemli adımlar atmaya devam ediyor. Mayıs ayında tanıtılacak olan yeni nesil Beats Studio Buds kulaklığı, Apple’ın bu alanda yaptığı çalışmaların bir yansıması olarak karşımıza çıkıyor. MacRumors sitesinde yer alan haberlere göre, Amazon’da görülen Beats Studio Buds+ modelinin özellikleri oldukça dikkat çekici.

Kulaklığın tasarım detayları incelendiğinde, şeffaf tasarım seçeneği ile siyah ve fildişi renk seçeneklerinin bulunduğu görülüyor. Şeffaf tasarım seçeneği, kullanıcılara farklı bir kulaklık deneyimi sunarken, Nothing’in kulaklıklarını anımsatıyor. Şeffaf tasarımdan hoşlanmayanların da kulaklık tasarımından memnun kalacaklarına hiç şüphe yok.

Beats Studio Buds+ modelinin şarj kutusu ile birlikte 36 saat pil ömrü sağladığı bilgisi veriliyor. Mevcut modelde ise bu süre yalnızca 24 saat. Şarj kutusunun tasarımında herhangi bir değişiklik yapılmamışken, hafiflediği belirtiliyor.

Mikrofonlarının mevcut modele göre üç kat daha büyük olduğu belirtilen kulaklıkta, işlemcisinin de daha güçlü olduğu görülüyor. Bu bileşenler sayesinde aktif gürültü engelleme performansının 1.6 kat arttığı ve ortam sesini duymayı sağlayan şeffaf modun da iki kat daha verimli çalıştığı ifade ediliyor.

Beats Studio Buds+ kulaklığın özellikleri arasında uzamsal ses desteği, “Hey Siri” komutu için sürekli dinleme ve Apple Bul uygulaması ile bulunabilme gibi seçenekler de bulunuyor. 18 Mayıs’ta resmiyet kazanacak olan bu kulaklık, hem tasarımıyla hem de özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Apple’ın yapay zeka teknolojisi ile sağlık koçluğu sunma hedefleri doğrultusunda, bu kulaklığın da bir adım olduğu söylenebilir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal