Beats Studio Buds+ Uzun Pil Ömrüyle Açıklandı

Beats Studio Buds+ Uzun Pil Ömrüyle Açıklandı

ABONE OL
19 Mayıs 2023, 15:14:34

Apple’ın Beats Studio Buds+ Kulaklıkları

Apple, Beats Studio Buds+ kulaklıklarının geliştirilmiş Aktif Gürültü Önleme (ANC), havalı şeffaf sürümü ve uzun ömürlü pil ömrüyle tanıtımını resmen yaptı. Beats kulaklıkları, özel bir “Beats Tescilli Platform” çipi sayesinde, Apple cihazları ile tek dokunuşla eşleştirme, Hey Siri ve Apple Find My desteği ve iCloud aracılığıyla cihaz değiştirme özellikleriyle öne çıkmaktadır.

Beats Studio Buds+, aramalar sırasında ANC ve ses alımı için 3 kat daha büyük mikrofonları sayesinde daha iyi performans göstermektedir. IPX4 su sıçramasına karşı koruması sayesinde tomurcuklar yağmur altında kullanıma uygundur. Ayrıca Dolby Atmos için uzamsal ses desteği bulunmaktadır.

Studio Buds+, 9 saate kadar oynatma özelliğiyle birlikte, USB-C şarj kutusuyla toplam 36 saatlik pil ömrü sunmaktadır. Şarj kutusu sayesinde, 5 dakika şarjla bir saatlik müzik dinleme imkanı elde edilebilmektedir.

Ürün, siyah, fildişi ve şeffaf olmak üzere üç farklı seçenekte sunulmaktadır. Fiyatı 180 Euro seviyesindedir. Kulaklıklar, an itibariyle Apple’ın kendi sitesinden veya anlaşmalı satıcılar aracılığıyla satın alınabilir.

Beats Studio Buds+, kaliteli performansı, uzun pil ömrü ve kullanışlı özellikleriyle hem spor aktivitelerinde hem de günlük kullanımda en iyi tercihlerden biri olabilir. Apple ve Beats bir kez daha teknoloji dünyasına yön vermeye devam ediyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal