Beats Studio Pro modeli yakında tanıtılabilir

Beats Studio Pro modeli yakında tanıtılabilir

ABONE OL
14 Mayıs 2023, 15:43:10

Beats Studio Serisi Yeniliyor: Yeni Beats Studio Pro Yakında Geliyor

Beş yıldan uzun bir süredir yenilenmeyen Apple Beats Studio serisi için heyecan verici bir haber var. 9to5Mac sitesinin haberine göre, Beats Studio Pro isimli yeni model yakında kullanıcılarla buluşacak.

Yeni Beats Studio Pro, aktif gürültü engelleme ve şeffaf mod performansını ciddi şekilde iyileştirecek özel bir Beats çipine sahip olacak. Ayrıca, kulaklığın özellikleri arasında ilk defa Studio serisinde kişiselleştirilmiş uzamsal ses desteği ve USB-C girişi üzerinden hızlı şarj desteği bulunacak.

Görsel açıdan, yeni Beats Studio Pro Studio 3 modeline benzeyecek. Apple, kulaklık üzerinde yer alan “Studio” yazısını kaldırdı ve kulaklık için siyah, beyaz, mavi ve kahverengi renk seçenekleri sunacak.

iOS 16.5’in kodlarına göre, Apple yeni Studio Pro için moda tasarımcısı Samuel Ross ile iş birliği yaptı. Ayrıca, Beats Studio Pro’nun fiyatı hakkında bir bilgi henüz paylaşılmadı. Yeni model, 349 dolarlık Beats Studio 3’ün yerini alacak mı yoksa daha “üst sınıf” bir seçenek olarak mı konumlandırılacak, henüz belirsizliğini koruyor.

Bu arada, Apple aynı zamanda Studio Buds+ isimli yeni bir model üstünde çalışıyor. Bu modelde, ses paylaşımı, otomatik cihaz değişimi ve Hey Siri entegrasyonu gibi özellikler sunulacak.

Beats Studio serisi yenilenirken, kulaklık meraklıları heyecanla yeni modellerin tanıtımını bekliyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal