Berk Coşkun kimdir, Berk Coşkun kaç yaşında?

Berk Coşkun kimdir, Berk Coşkun kaç yaşında?

ABONE OL
01 Mayıs 2023, 02:51:12

Berk Coşkun, Türk bir sanatçıdır ve uluslararası alanda tanınmış bir illüstratör, animatör ve grafik tasarımcısıdır. Kendine özgü tarzıyla dikkat çeken Coşkun, pek çok ünlü marka ve müzik grubu için çalışmalar yapmıştır. 1985 yılında Ankara’da doğan Coşkun’un yaşı 2021 itibariyle 36’dır.

Berk Coşkun kimdir, biyografi bölümünde Berk Coşkun biyografisi ile karşınızdayız. Berk Coşkun kaç yaşında?, Berk Coşkun’un memleketi neresi, Berk Coşkun Facebook, Berk Coşkun nereli, Berk Coşkun Instagram, Berk Coşkun ile ilgili kısaca her şey bu yazıda.. Berk Coşkun kimdir? Detaylar aşağıda..

Berk Coşkun Kimdir – Berk Coşkun Biyografisi

Başarılı YouTuber ve şarkıcı Berk Coşkun, 1994 yılında Bulgaristan’da doğdu. Babası ve annesi aracılığıyla aslen Bulgaristan göçmeni olan Coşkun, Türkiye dışında 10 sene boyunca Kazakistan, Ukrayna, Gürcistan ve çeşitli ülkelerde yaşadı. En uzun süre kaldığı ülkeler ise Kazakistan ve Gürcistan’dır ve bu ülkelerde kardeşi ile birlikte okudu.

Türkiye’ye gelen Berk, ufak yaşta piyano çalmayı öğrendi. 2016 yılında müzik hayatı üzerine açtığı Technodoc.com.tr adlı YouTube kanalında coverları ve müzikten müziğe geçişli şarkılarıyla çok tanınan bir isim haline geldi. Ziynet Sali, başarılı şarkıcı Berk Coşkun’un yeteneğini fark etti ve Hadi Hoppalara adlı şarkıda kendisiyle çalıştı. Coşkun’un kendine ait Benim Dünyam adında bir şarkısı ve Feride Hilal Akın ile birlikte yaptığı beatbox çalışması da bulunmaktadır.

Sosyal medyada çok fazla beğeni alan ve yakışıklılığıyla adından söz ettiren Berk Coşkun, özellikle 1 Adam 10 Ses isimli videosuyla patlama yaptı. Technodoc.com.tr YouTube kanalında yüklediği coverlarla 1 milyon 173 bin aboneye ulaşan Coşkun’un Instagram hesabındaki takipçi sayısı ise 368 bin kişidir.

En son 2019 yılının Mart ayında Kubilay Karça ile birlikte yazdığı ve seslendirdiği Daha Yeni Başladı adlı parçasını müzikseverlerle buluşturan Coşkun, müziğin düzenlemesini de kendisi yapmıştır.

31 Mayıs 2019 tarihinde Ecrin Su Çoban ile birlikte Masallara İnan (Film Müziği) adlı parçasını netd müzik’te yayınlayan Coşkun, kısa süre içerisinde 3 milyon izlenmeye ulaşan video klip ile büyük beğeni toplamıştır.

Biyografisi

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal