Bilgisayardan iPhone’a Müzik Atma (2023) iTunes

Bilgisayardan iPhone’a Müzik Atma (2023) iTunes

ABONE OL
22 Nisan 2023, 18:39:45

Bilgisayarınızdaki müzikleri iPhone’unuza nasıl aktarabilirsiniz? 2023 yılında iTunes programının kullanımı hala vazgeçilmez olacak. Bu yazılım sayesinde müziklerinizi bilgisayarınızdan iPhone’unuza kolayca senkronize edebilirsiniz. Bu yazılımın kullanıcı dostu arayüzü, müzik koleksiyonunuzu iPhone’unuza pratik bir şekilde aktarmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Ayrıca, yeni nesil iPhone’larla uyumlu olarak tasarlanmış olan iTunes, müziklerinizi yüksek kaliteli ve sorunsuz bir şekilde aktarmanızı sağlar. Eğer siz de müziklerinizi iPhone’unuza aktarmak istiyorsanız, iTunes size hızlı ve kolay bir çözüm sunar.

Varsayılan yöntemi kullanarak müziğinizi yalnızca iPhone’unuzla senkronize ettiyseniz, iTunes arşivinizdeki tüm şarkıların aktarılmasını muhtemelen biliyorsunuzdur. Bu kapsamda iPhone müzik atma işlemini göstereceğiz.

iPhone’unuzun saklama kapasitesinden yalnızca, gerçekten oynamak istediğiniz şarkıları senkronize ederek daha iyi kullanabilirsiniz. Kitaplığınızdan sadece belirli şarkıları ve çalma listelerini aktarmanın ne kadar kolay olduğunu görmek için bu iTunes öğreticisini izleyin.

Technodoc.com.tr’avmuzik atma işlemini gerçekleştirmek istendiğinde, öncelikle iPhone’a bağlamanız gerekmektedir. Bu bağlantı genellikle bir USB kablosuyla yapılmaktadır. Bu işlemden önce kontrol edilecek birkaç husus bulunmaktadır. İlk olarak, ITunes yazılımınızın güncel versiyona sahip olup olmadığı kontrol edilmelidir. Apple, yazılımlarındaki hataları sürekli olarak gidermektedir, bu nedenle önce iPhone’unuzla bağlantı kurmadan önce en yeni ITunes sürümünü edinmeniz önerilir. ITunes güncellemeleri için, yardım menüsünün altında yer alan güncelleme kontrol düğmesine tıklanabilir.

ITunes yazılımını kullanırken sorun yaşanması durumunda, programın tekrar indirilip kurulması gerekebilir. Bundan sonra ITunes arşiviniz, önceki bir yedeklemeden geri yüklenebilir.

ITunes yazılımının yansı yedeğini gerçekleştirdiğinizi unutmayın. ITunes, iPhone’unuzla yalnızca tek yönlü bir senkronizasyon gerçekleştirir, bu nedenle herhangi bir değişiklik iPhone’unuzda kalıcı olarak yapılacaktır.

IPhone’unuzu ITunes’da gördükten sonra, yalnızca bazı şarkıları ve çalma listelerini manüel olarak senkronize edebilirsiniz. ITunes kitaplığından iPhone’a tek bir şarkı aktarmak için ana ITunes penceresinden iPhone simgesine sürükleyip bırakmanız yeterlidir. ITunes, seçilen şarkı grubunu tek seferde iPhone’unuza sürüklemenizi sağlar.

Çalma listelerini aktarmak için onları sürükleyip bırakın (şarkı gibi) iPhone simgesine sürükleyin. Bu yöntem sayesinde en sevdiğiniz şarkıları ve çalma listelerini iPhone’unuzda kolayca dinleyebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal