Bilkom, Segway-Ninebot Ürünlerini Türkiye’de Sunuyor

Bilkom, Segway-Ninebot Ürünlerini Türkiye’de Sunuyor

ABONE OL
15 Haziran 2023, 18:10:51

Segway-Ninebot İle Bilkom İş Birliği: Türkiye’de Mikro Mobilite Çözümleri

Mikro mobilite çözümlerinde dünya lideri olan Segway-Ninebot, Bilkom’un dağıtım ağı aracılığıyla Türkiye pazarına adım attı. Bu iş birliği, Bilkom’un marka portföyünü genişletme hedefinin önemli bir parçası oldu. Bilkom, teknoloji alanındaki yüksek kaliteli ürünleri daha geniş kitlelere sunma amacı güderken, Segway-Ninebot’u Türkiye’deki resmi dağıtıcısı olarak eklemiş oldu.

Türkiye’deki mikro mobilite talebinin artmasıyla birlikte, Segway-Ninebot ile gerçekleştirilen iş birliği oldukça önem kazanmaktadır. Bilkom Genel Müdürü Fikret Ballıkaya, markanın istikrarlı büyümesi ve genişlemesine vurgu yaparak, bu iş birliği sayesinde artan talebi yüksek kaliteli ürünlerle karşılayacaklarını ifade etti.

Segway-Ninebot APAC&MEA Genel Müdürü John Peng ise Türkiye pazarına güçlü bir iş ortağı olan Bilkom ile girmekten memnuniyet duyduklarını belirtti. Peng, ürünlerinin yolculukları daha eğlenceli ve heyecanlı hale getireceğine inandığını ifade etti.

Segway-Ninebot, mikro mobilite teknolojisi alanındaki inovasyonlarla sürüş rahatlığı ve güvenliği ön plana çıkarmaktadır. Şirket, 10 milyon KickScooter üretimine ulaşmış durumdadır. KickScooter’lar, Segway-Ninebot’un RideyLONG batarya teknolojisi ile daha uzun menzil ve verimli bir batarya kullanımı sunar. Ayrıca Çekiş Kontrol Sistemi (TCS) gibi güvenlik özelliklerine de sahiptir.

Segway-Ninebot’un en yeni KickScooter modeli olan MAX G2, en iyi sürüş deneyimini sunmaktadır. Bu model, eğimli rampalarda bile kolayca ilerleyebilen bir 900W çıkış gücüne sahip motora, 10 inçlik lastiklere ve yeni RideyLONG teknolojisine sahiptir. Tek şarjla 70 km’ye kadar uzun menzil sunmasıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca çekiş kontrol sistemi (TCS) ve hırsızlık önleme sistemi gibi özellikleriyle de kullanıcı güvenliğini sağlamaktadır.

Segway-Ninebot’un F2 serisi ise orta seviye sürücüler için ideal bir KickScooter modelidir. Geniş gidonları, entegre yön göstergeleri ve 10 inçlik lastiklerle konforlu bir sürüş sağlamaktadır. E2 serisi ise genişletilmiş yeni gösterge paneli, dayanıklı içi boş katı lastikler ve çift fren sistemiyle son derece uygun fiyatlı ve pratik bir çözüm sunmaktadır.

Çocuklar için tasarlanan C2 serisi ise ebeveynlerin güvenle tercih edebilecekleri bir dizi güvenlik özelliği sunmaktadır. Segway-Ninebot ürünleri, Bilkom güvencesiyle Türkiye’de satışa sunulmuştur.

Bilkom güvencesi ile satışa sunulan Segway-Ninebot ürünleri arasında şirketin 2023 yılında piyasaya sunduğu MAX G2, F2, F2 Plus, F2 Pro, E2, E2 Plus, C2 ve C2 Pro KickScooter ürünleri ile GT1, GT2 model Moto-Scooter’lar ve elektrikli karting modeli GoKart Pro yer almaktadır.

Segway-Ninebot, Bilkom iş birliği ile Türkiye’de mikro mobilite çözümlerine yeni bir boyut kazandırmıştır. Yüksek kaliteli ürünleri ve güvenilir dağıtım ağıyla Segway-Ninebot, Türkiye pazarındaki talebi karşılamayı hedeflemektedir. Siz de Segway-Ninebot’un öncü mobilite teknolojisi ile heyecan dolu sürüş deneyimine adım atabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal