Bing GPT-4 sohbet robotu artık herkes için kullanılabilir

Bing GPT-4 sohbet robotu artık herkes için kullanılabilir

ABONE OL
06 Mayıs 2023, 11:20:02

Microsoft, Bing GPT-4 Sohbet Robotunu Artık Herkes Kullanabilir

Microsoft, GPT-4 destekli Bing Chat’in açık önizleme sürümünü perşembe günü itibariyle herkese sunmaya başladı. Artık bekleme listesine gerek kalmadan Microsoft hesabınızla Bing veya Edge’e giriş yaparak bu özelliğe erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca Bing Chat, çok sayıda yeni özellik ve eklenti desteğiyle güncellendi.

Microsoft, Bing Chat’e yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Bunlar arasında görüntü ve video sonuçları, yeni Bing ve Edge Actions özelliği, kalıcı sohbet ve geçmiş ve eklenti desteği bulunuyor. Özellikle eklenti desteği, geliştiriciler ve Bing Chat’in geleceği için büyük önem taşıyor.

Microsoft, Bing GPT-4 destekli sohbet robotu içinde restoran rezervasyonlarını tamamlamak için OpenTable ile eklentisini kullanma ve görselleştirmeler oluşturma konusunda WolframAlpha ile çalışıyor. Microsoft, bu ayın sonlarında düzenlenecek Build konferansında daha fazlasını paylaşacak ve geliştiricilerin ChatGPT’nin gerçek potansiyelini nasıl kullanabileceklerine dair daha iyi bir fikir edineceğiz.

Bing GPT-4 destekli sohbet robotu, şubat ayında özel bir önizleme sürümünde başlatılmıştı ve Microsoft o zamandan beri kapsamını genişletiyor. Ayrıca Microsoft, kullanıcılarına Bing Chat’i denemeleri için birçok fırsat da sunuyor.

Bing GPT-4 destekli sohbet robotu, artık birçok yeni özellik ve eklenti desteğiyle birlikte kullanıcılara sunuluyor. Bu özellikleri deneyerek restoran rezervasyonlarını tamamlayabilir ve görselleştirmeler oluşturabilirsiniz. Microsoft, geliştiricilere ChatGPT’nin gerçek potansiyelini nasıl kullanabileceklerine dair daha fazla bilgi paylaşacak. Bu sayede, Bing Chat’in geleceği daha da aydınlanacak.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal