Black Desert, Türkiye&MENA’da Sabah Işığı Diyarı’nın Vahşi Bosslarını İçeren Karanlık Versiyonun Fragmanını Yayınladı!

Black Desert, Türkiye&MENA’da Sabah Işığı Diyarı’nın Vahşi Bosslarını İçeren Karanlık Versiyonun Fragmanını Yayınladı!

ABONE OL
18 Mayıs 2023, 18:12:43

Black Desert, Türkiye ve MENA bölgesindeki oyuncular için heyecan verici bir duyuru yaparak, Sabah Işığı Diyarı’nın karanlık ve zorlu versiyonunu duyurdu. Oyuncuların karşılaşacakları vahşi bossların yer aldığı fragman, heyecan verici bir deneyim vaat ediyor. Black Desert’in Türkiye ve MENA’daki hayranları, bu yeni zorlu versiyonu keşfetmek için sabırsızlanıyor. Bu heyecan verici duyuru, Türkiye ve MENA pazarındaki Black Desert oyuncu topluluğunun büyümesine katkı sağlayacak.

PearlAbyss, Black Desert Türkiye & MENA için çıkaracağı yeni genişletmenin karanlık versiyon fragmanını yayınladı. Geçtiğimiz hafta yayınlanan fragmana kıyasla daha karanlık bir hava yaratan bu fragman, maceracıların karşılaşacakları ölümcül bosslara odaklanıyor.

Fragman, gergin bir atmosferde başlıyor ve Sabah Işığı Diyarı’nın hikayesinin ardındaki muammayı önceden haber verircesine “Karanlıkta Gizlenen Sırlar” sözcükleriyle birlikte gerilim doruk noktasına ulaşıyor. Bu karanlık bölgede, kasvetli bir atmosferle karşılaşacak olan oyuncular, Sabah Işığı Diyarı’ndaki acımasız bosslarla mücadele etmek zorunda kalacaklar.

Fragman ayrıca, geleneksel Kore folkloru, mitleri ve masallarındaki kötü karakterlerden esinlenerek tasarlanan zorlu bosslara göz atma fırsatı sunuyor. Haziran ayında çıkacak olan Sabah Işığı Diyarı, son hanedanlık Joseon’dan ilham alınarak yaratılan yeni bir efsanevi bölge. Öncelikle Kore’de piyasaya sürülen bu genişletme, Koreli maceracılara tanıdık bir ortam ve dönemin nostaljik anılarını sunarak büyük ilgi gördü.

Black Desert Türkiye & MENA’nın resmi web sitesi tr.playblackdesert.com adresinde daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Sabah Işığı Diyarı’nın karanlık versiyon fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. Güncelleme ile ilgili daha fazla ayrıntı yakında açıklanacak.

Sabah Işığı Diyarı: https://www.technodoc.com.tr/sabah-isigi-diyari-black-desertturkiye-mena-icin-gelecekteki-genisletmenin-karanlik-versiyon-fragmani/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal