Black Desert Türkiye&MENA’nın Yeni Bölgesi “Sabah Işığı Diyarı”na Gitmek için Kapılar Açıldı!

Black Desert Türkiye&MENA’nın Yeni Bölgesi “Sabah Işığı Diyarı”na Gitmek için Kapılar Açıldı!

ABONE OL
14 Haziran 2023, 12:18:14

Black Desert Türkiye&MENA, Sabah Işığı Diyarı adında yeni bir bölgeye açılan kapılarıyla hayranlarını sevindirdi. Sabah Işığı Diyarı, muhteşem manzaraları ve heyecan verici görevleriyle dolu bir dünyaya sahip. Oyun severler, yeni bölgede keşifler yaparak maceralarına devam edebilirler. Sabah Işığı Diyarı Türkiye&MENA sunucularında artık mevcut, oyuncuları bekliyor!

Pearl Abyss bugün (14 Haziran) Black Desert Türkiye&MENA’da “Sabah Işığı Diyarı” bölgesinin yayınlandığını duyurdu. Bu yeni bölge, Joseon döneminin masallarından, efsanelerinden ve halk hikayelerinden esinlenen çevre, bitki örtüsü, konutlar ve bosslardan oluşan nefes kesici bir manzarayı gözler önüne seriyor. Sabah Işığı Diyarı, Black Desert Türkiye&MENA’nın Kadim Taş Odası ve Sonsuz Kış Dağı ile birlikte 3. başlangıç noktası oldu.

Yeni bölgeye giriş yapmak için, mevcut maceracılar Kara Ruh’tan “Emma’nın Davetiyesi” adlı bir görev almalıdır. Daha sonra ana görevleri takip ederek, Velia’daki Bartali Çiftliği’nde bulunan Magnus kuyusuna girerek Nampo Limanı’na seyahat etmeye yönlendirilecektir. Yeni maceracılar da kolaylıkla yeni bölgeye girebilecekler. Yeni maceracılar, karakter oluşturma aşamasında Sabah Işığı Diyarı’nı başlangıç noktası olarak seçebilecekler.

Yeni bölgedeki ana görev dizisi, aralarında acımasız kaplan lordu Sangoon, vahşi Altın Domuz Kralı, intikam peşindeki hayalet Songakshi ve daha fazlasını içeren, her biri kendine özgü bir hikayeye sahip sekiz öyküden oluşan “Efsaneler Günlüğü”de bulunuyor. Maceracılar, ilerleme açısından doğrusal olmayan bir yaklaşım sunan bu hikayelerden istedikleri birini önce tamamlamayı seçebilirler.

Maceracılar, her bir bossu temizledikten sonra “Kara Tapınak” aracılığıyla zorluk seviyesi toplam 10 levele bölünmüş olan “Facia” Boss İnfazını gerçekleştirebilirler. Böylece daha güçlü bir bossu yenmek için kendilerine meydan okuyabilecekler. Bossları yenmek için maceracıların “Işık Mücevheri”ni her bir bossun zayıf olduğu üç “Enerji”den birine yatırmaları gerekecek. Işık Mücevheri, ana görev serisini tamamlayarak kazanılabilecek.

Maceracılar, haftalık sıralamalarına bağlı olarak düşük bir olasılıkla yeni en üst derece ekipman parçası olan “Dahn’ın Eldiveni”ni ya da onun yapımı için gereken malzemeleri elde edebilecekler. Eldivenin yapımında kullanılan malzemeler arasında ‘’Hongik Alevi’’ de bulunuyor.

Sabah Işığı Diyarı’nın çıkışını kutlamak için birkaç etkinlik de düzenlenecek. Maceracılar, oyuna giriş yaparak ve Meydan Okuma aracılığıyla Mavimsi Yeşim eşyası elde edebilir ve bunları Lüks Sabah Kutusu gibi ödüllerle takas edebilirler. Ayrıca, deneyimli maceracılar, tek bir Gümüş karşılığında Caphras Taşı çıkarmalarına olanak tanıyan Caphras Taşı çıkarma etkinliğine de katılabilecekler.

Sabah Işığı Diyarı, Black Desert Türkiye&MENA’nın hayranlık uyandıran bir bölgesi olarak oyunculara yeni bir macera sunuyor. Bu heyecan verici yeni bölgeye hemen dalın ve yeni maceralar keşfedin. TechnoDoc.com.tr sizlere en son teknoloji ürünlerini sunmaya devam ediyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal