Bloons T6, Epic Üzerinden Ücretsiz Edinilebiliyor

Bloons T6, Epic Üzerinden Ücretsiz Edinilebiliyor

ABONE OL
07 Ağustos 2023, 13:14:11

Bloons TD6: Ücretsiz Kule Savunma Oyunu

Epic Games, Bloons TD6 Oyununu Ücretsiz Yapıyor!

Her zaman Epic Games launcherı üzerinde çeşitli oyun kampanyalarının yapıldığını ve bazı oyunların ücretsiz olarak dağıtıldığını görüyoruz. Bu seferki kampanya kapsamında ücretsiz hale gelen oyun Bloons TD6 oldu.

Bloons TD6, Steam’de 200 TL, Epic Games Store’da ise 160 TL fiyata sahip bir kule savunma oyunudur. Epic platformunda gerçekleştirilen kampanya sayesinde 10 Ağustos saat 18.00’e kadar oyunu ücretsiz olarak edinebilirsiniz. 10 Ağustos tarihine kadar oyunu eklediğinizde herhangi bir ücret ödemeden kalıcı olarak sahip olabilirsiniz.

Bloons TD6, ninja balonlara karşı kulelerinizi tasarlayıp parkuru tamamlamalarını engellemeye çalıştığınız bir oyundur. Ninja Kiwi tarafından geliştirilen bu oyun, Tower Defense tarzını sevenler için oldukça keyifli bir seçenektir. Oyunun harika grafikleri ve eğlenceli atmosferi gözleri yormadan ilgi çekmektedir. Ancak ilerleyen bölümlerde oyun zorlaşmakta ve biraz yorucu olabilmektedir. Ekranda takip etmeniz gereken birçok nokta olduğundan dikkatli olmanız gerekmektedir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal