Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2019

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2019

ABONE OL
11 Mayıs 2023, 19:56:19

Borç kapatma kredisi veren bankalar 2019 yılında en çok tercih edilen finansal çözümler arasında yer alıyor. Bu bankalar tüketicilerin yüksek faizli kredi kartı borçlarını birleştirerek daha düşük bir faiz oranı ile ödeme yapmalarına olanak tanıyor. Borç kapatma kredisi veren bankalar arasında en popüler olanlar arasında Akbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve diğerleri bulunuyor. Bu bankalar tüketicilere uygun ödeme planları ve düşük faiz oranları sunarak finansal düzenlemelerinde yardımcı oluyorlar. Bu yazıda, Türkiye’de borç kapatma kredisi veren en popüler bankaların bir listesini sunuyoruz.

Borç Temizleme Kredisi Alarak Tüm Borçlarınızı Kolayca Toplayın

Sizin de birden çok bankaya borcunuz bulunuyorsa, borç temizleme kredisi alarak tüm borçlarınızı tek bir banka üzerinde kolayca toplayabilirsiniz. 2019 yılında bankalar avantajlı kampanyaları üzerinden borçlarınızı yapılandırmanızı sağlıyor.

Borç Transfer Kredileri

Borç kapatma başlığı altında bankaların verdiği bu kredi hizmetinde temel amaç diğer bankalara olan borçları tek bir banka üzerinde toplamaktır. Kredi taksitlerini öderken güçlük çeken kişiler için bu kredi türü son derece değerlidir. Borcunuzun bulunduğu bankaya giderek kredi ödemesini yapamayacağınızı ve nakit sıkıntısında bulunduğunuzu belirtin. Daha sonra ise “yapılandırma” adı altında banka sizlere yeni kredi teklifinde bulunur.

Eğer bankanız yapılandırma gerçekleştirmiyorsa diğer bankalara da başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Toplam yapılacak ödeme üzerinden yeni bir kredi çekebilirsiniz. Bu kredi ile borçları kapatıp, yeni çekilen kredinin ödeme vadesini belirleyebilirsiniz. Bu hizmetteki amaç vadeleri uzatarak aylık taksit ödemelerini düşürmek ve kredi ödemelerini kolay hale getirmektir. 2018 yılından bu yana bankalar borç kapatma kredisi adı altında kredi kampanyaları sunar.

QNB Finansbank

Banka 48 aya varan vade üzerinden borç transfer kredisi sunuyor. En uygun faiz oranları ve esnek ödeme imkanları ile siz de ödemelerinizi tek bir çatıda toplayabilirsiniz. %1,33’den başlayan faiz oranları üzerinden bankalara olan tüm borçlarınızı QNB Finansbank üzerinde toplayabilirsiniz. Borç transfer kredisi sayesinde ihtiyaç, taşıt ve kredi kartı borçlarınızı QNB Finansbank’a kolayca transfer edebilirsiniz. Konut kredisi bu kapsamda değerlendirilmemektedir. Faiz oranları müşterinin kredi notuna göre değişebilir. Ayrıntılı bilgi almak isterseniz bankanın adresine göz atabilirsiniz.

Şekerbank

Şekerbank borç transfer kredileri üzerinden bankalara olan tüm borçlarınızı temizlemenize yardımcı oluyor. Uygun faiz oranları üzerinden kredinizi rahatlıkla ödemek için Şekerbank borç kapatma kredilerinden yararlanabilirsiniz. %1,86 faiz oranları ve 48 aya varan vade üzerinden kredilerinizi alabilirsiniz. Bu kredi hizmetinde 500 TL kredi tahsis ücreti alınır.

Vakıfbank

Vakıfbank’ta borç transfer kredisi veren bankalardan bir tanesidir. Vakıfbank şubelerine giderek en uygun faiz oranları üzerinden kredinizi çekebilir, diğer tüm bankalara olan borçlarınızı temizleyebilirsiniz. Vakıfbank borç transferi konusunda detaylı bilgi için internet adresine göz atabilirsiniz.

Akbank

Diğer bankalara olan borçlarınızı kapatmak için Akbank borç transfer kredisinden yararlanabilirsiniz. 1,84’den başlayan faiz ve 48 aya varan vade seçenekleri ile Akbank borç transferi hakkında daha detaylı bilgi almak için resmi internet adresine giriş yapabilirsiniz.

Denizbank

“Transfer kredi ile tüm borçlara elveda” adı altında verilen kredi kapsamında avantajlı faiz oranları kefilsiz olarak sunuluyor. Başvuru için gerekli olan belgeler ise gelir belgesi, nüfus cüzdanı ve son aya ait resmi fatura ya da ikametgah belgesidir.

Borç Kapatma Kredisi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Siz de yukarıda yer alan borç kapatma kredisi tekliflerini inceleyerek, en uygun faizli krediyi kullanabilirsiniz. Borç kapatma kredisi alabilmeniz için kredi notunuza bakılır. Kredi ödemelerini 3 ay art arda yapmadığınız zaman bankalar yasal yollara başvurur. Bankalar yasal yollarla ödemesini borçludan alamıyorsa kredi borcunu varlık şirketine satar. Bu tür sıkıntılı süreçler yaşamak istemiyorsanız borçlarınızı zamanında ödemelisiniz. Ödeme konusunda sıkıntı yaşıyorsanız borç transfer kredilerinden yararlanabilirsiniz.

The post Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2019 appeared first on technodoc.com.tr.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal