Bulut Oyun Desteğiyle Yeni Taşınabilir Projektör!

Bulut Oyun Desteğiyle Yeni Taşınabilir Projektör!

ABONE OL
19 Ağustos 2023, 17:09:52

Samsung, dünyanın ilk bulut oyun oynamaya uygun taşınabilir projektörü olan Freestyle Gen 2’nin yurt dışında ön siparişlerini açtığını duyurdu. Bu cihaz, Bluetooth özellikli oyun kumanda cihazlarıyla da uyumlu çalışabilmektedir.

Freestyle Gen 2, 100 inçe kadar büyük bir ekran oluşturabilme özelliğine sahiptir ve popüler yayın platformlarına erişim sağlayabilmektedir. Ayrıca, Samsung Gaming Hub özelliği sayesinde Xbox, Nvidia GeForce Now, Amazon Luna, Utomik, Antstream, Arcade, Blacknut gibi akış servislerinden oyun oynanabilmektedir. Bu da demek oluyor ki, konsol gerekmeksizin istediğiniz oyunları büyük ekranda oynama imkanına sahipsiniz.

Freestyle, Samsung TV’nizde izlediğiniz aynı yayın eğlence uygulamalarına anında erişim sağlayabiliyor. Bu da demek oluyor ki, en sevdiğiniz programları büyük ve yüksek çözünürlüklü bir ekranda izleyebilirsiniz. Ayrıca, taşınabilir projektör Spotify, YouTube, Twitch gibi bir dizi Bluetooth kontrol cihazı ve uygulama ile uyumludur. Tizen OS üzerinde çalışan bu cihaz, Samsung Akıllı TV’lerin avantajlarından da yararlanmanızı sağlamaktadır.

Samsung Freestyle Gen 2’nin öne çıkan teknik özellikleri arasında içeriği 30 ila 100 inç arasında yansıtabilme ve otomatik olarak optimize edilmiş Full HD görüntüleme bulunmaktadır. Ayrıca, cihazın standı zeminden tavana kadar 180 derece dönebilmektedir.

Bu taşınabilir projektör şu anda yurt dışında, Samsung’un çevrim içi mağazasında ve belirli yetkili perakendecilerde 800 dolar karşılığında ön siparişe sunulmaktadır. 30 Ağustos tarihine kadar ön sipariş veren müşterilere ise su ve toza dayanıklı bir kılıf ücretsiz olarak verilecektir. Türkiye’de de yakın bir zamanda bu ürünü piyasada görmeyi umuyoruz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal