Çalışmayanlara Kredi Veren Bankalar

Çalışmayanlara Kredi Veren Bankalar

ABONE OL
12 Mayıs 2023, 13:48:08

Çalışmayan kişilerin finansal ihtiyaçlarını karşılamak için birçok banka tarafından sunulan çalışmayanlara kredi imkanları bulunmaktadır. Bu krediler, işsizlik, emeklilik veya sağlık sorunları nedeniyle çalışmayan kişileri desteklemek amacıyla sunulmaktadır. Çalışmayanlara kredi veren bankalar arasında özellikle devlet bankaları öne çıkmaktadır. Bu bankaların faiz oranları ve ödeme seçenekleri de diğer bankalara göre daha avantajlıdır. Çalışmayan kişilerin finansal ihtiyaçlarını karşılamak için uygun ödeme planları ve düşük faiz oranlarıyla sunulan bu krediler, çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Özellikle acil ihtiyaçlarda çalışmayanlara kredi veren bankalardan destek almak oldukça faydalı olabilir.

Çalışmayanlara Kredi Veren Bankalar

Bankalar farklı kampanyalar üzerinden müşterilerine birçok kredi desteği sunmaya devam ediyor. Kredi verilirken gelir belgesi, tapu ve kefil gibi beyanatlar bankalar tarafından istenebiliyor. Gelir belgesi olmayan kişiler bankalardan kredi çekemiyordu. Günümüzde bankalar bu konu üzerinden daha fazla müşteriye ulaşabilmek için gelir belgesiz kredi kampanyaları sunmaya başladı. Çalışmayana gelir belgesiz kredi alabilmek için bankalar bazı şartlar istemektedir. 2019 yılı ile bankalar çalışmayanlara gelir belgesiz kredi vermek için;

Gelir Belgesiz Kredi Şartları

  • 18 yaşından büyük olmanız,
  • Tapu veya taşınmaz mal varlığınız,
  • Kefalet göstermeniz

Bu şartları karşıladığınız zaman bankalar çalışmayanlara gelir belgesiz kredi verebiliyor. Bu koşulları sağlayanlar bankalara başvurarak uygun faiz oranları üzerinden kredi çekebilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Akbank

2019 yılında da çalışmayan vatandaşlara gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında bulunan Akbank istenen şartların sağlanması durumunda kredi verebiliyor. 50.000 TL ye kadar kredi veren Akbank %0.5 faiz alıyor. Banka kredide 72 aya kadar da taksitlendirme yapabiliyor.

N Kolay Kredi

N Kolay Kredi 30.000 TL ye kadar kredi talep edebilirsiniz. Bu kredi verilirken herhangi bir gelir belgesi istenmiyor. Kredide %0,3 şekkinde faiz uygulanıyor. Çekilen miktara göre de taksitlendirme yapılıyor.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası bu yılda çalışmayanlara gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer alıyor. 25.000 TL ye kadar kredi fırsatı sunan banka kredilerinde %0.4 gibi bir faiz istiyor.

CEPTETEB

CEPTETEB 30.000 TL ye kadar kredi faizle veren TEB’dir. 72 aya kadar taksit imkânı sunuyor.

En Para

En Para Finansbank’ın dijital bankacılık hizmeti olan Enpara.com çalışmayan kişilere kredi veren bankalardan bir tanesidir. 30.000TL ye kadar kredi veren Enpara üstelik taksit faizi de istemiyor.

İNG Bank

İNG Bank gelir bazı şartlarda gelir belgesi isteyen bankalardan bir tanesi. 50.000 TL ye kadar kredi veren banka taksit faizi de almıyor.

ODEA Bank

ODEA Bank 35.000 TL ye kadar kredi sunan banka kredi çeken kişileri sigorta kapsamına alıyor.

Bu bankalar dışında da gelir belgesiz kredi veren bankalar bulunmaktadır. Bu bankalar Bakıf Bank, Halk Bankası, DenizBank ve İş Bankası olarak karşımıza çıkıyor. En uygun faiz ve taksit imkânlarını araştırarak ihtiyacınız olan krediyi bu bankalardan çekebilirsiniz.

Bu makale technodoc.com.tr’da yayınlanmıştır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal