Call of Duty: Mobile’da 4. Sezon başlıyor

Call of Duty: Mobile’da 4. Sezon başlıyor

ABONE OL
25 Nisan 2023, 14:00:37

Call of Duty: Mobile’da Yeni Sezon Başlıyor: Gizli İsyan

Call of Duty: Mobile’ın yeni sezonu olan “Gizli İsyan”, 26 Nisan’da başlayacak. Oyuncular, bu sezonla birlikte Call of Duty: Mobile Dünya Şampiyonası 2023 için mücadele verecekler. Yeni sezon, 4. sezon olacak ve oyuncuların gölgede gizlenen sırları ortaya çıkarmak için mücadele etmesini gerektiriyor.

Yeni sezonla birlikte, oyunculara Amerikan Bulldog – İç Kızıl ve Dame – Zehirli Pençe operatörlerini, yeni savaş biletini, yeni silah tasarımlarını, profil kartlarını, tılsımları, oyun içi puanları (CP) ve sezon boyunca eklenecek çok daha fazla içeriği kazanma fırsatı sunulacak. Ayrıca yeni sezonla birlikte, oyunculara yeni çok oyunculu harita olan Arsenal, yeni Büyük Savaş: Çatışma oyun modu, yeni Makarov silahı ve özel tematik etkinlikler sunulacak.

Call of Duty: Mobile Dünya Şampiyonası 2023, 26 Nisan’daki yeni sezonla başlayacak. Turnuva, dünya genelindeki en iyi takımların yarışacağı birden fazla aşamada gerçekleşecek. Kuzey Amerika, Orta Doğu/Avrupa/Kuzey Afrika, Hindistan, Latin Amerika ve Japonya’da Snapdragon Pro Serisi aracılığıyla bölgesel olarak yürütülecek olan turnuvanın birinci aşaması, yeni bir profil çerçevesi, silah kaplaması ve profil kartı hediyeleri sunacak.

Call of Duty: Mobile, dünya genelinde oyuncuların sevdiği aksiyon dolu bir oyundur. Yeni sezon “Gizli İsyan” ile birlikte, oyunculara heyecan verici bir mücadele sunulacak. Oyuncular, yeni savaş biletleriyle daha fazla içerik kazanmanın yanı sıra, Call of Duty: Mobile Dünya Şampiyonası 2023 turnuvasında rekabet etmenin heyecanını yaşayacaklar.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal