Canon telefon üreticileriyle iş birliği peşinde

Canon telefon üreticileriyle iş birliği peşinde

ABONE OL
20 Mayıs 2023, 19:38:46

Akıllı telefon endüstrisindeki önde gelen firmaların ve kamera markalarının iş birliği yapması günümüzde oldukça yaygın hale gelmiştir. Bilindiği üzere, Vivo-Zeiss, Oppo/OnePlus-Hasselblad ve Xiaomi-Leica gibi iş birlikleri zaten mevcuttur. Şimdi ise ünlü kamera firması Canon’un bir akıllı telefon üreticisi ile iş birliği yapacağı söylenmektedir.

Duyumcu Digital Chat Station’ın paylaşımına göre, Canon’un seçenekleri arasında Apple, Samsung, Huawei, Asus, Google, Realme, Honor, Sony ve Motorola gibi pek çok marka bulunmaktadır. Ancak bu markalar arasında Apple, Samsung ve Google’ın bu tür iş birliklerini tercih etmediği bilinmektedir. Ayrıca kamera alanında oldukça popüler olan Sony’nin kendi kamera departmanının olması da seçenekleri daraltmaktadır.

Bu nedenle, Çinli akıllı telefon üreticileri Huawei, Realme ve Honor gibi markalar, Canon ile iş birliği yapmak için daha uygun olabilir. Ancak Huawei’nin ABD ile yaşadığı sıkıntılar nedeniyle bu firmanın seçenekleri Honor ve Realme gibi markalara göre daha düşük olabilir.

Henüz Canon tarafından bu konuda resmi bir açıklama yapılmamıştır. Dolayısıyla, yukarıda bahsedilen söylentilere dayanarak herhangi bir sonuç çıkarımı yapmak mümkün değildir. Ancak, bu iddialar doğruysa, önümüzdeki dönemde Canon’un planları hakkında yeni bilgilerin ortaya çıkabileceği kesinlik kazanmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal