Cem Arısoy Kimdir Biyografi ve Hayatı

Cem Arısoy Kimdir Biyografi ve Hayatı

ABONE OL
25 Nisan 2023, 16:24:30

Cem Arısoy, Türk müzisyen ve şarkı sözü yazarıdır. Kariyerine 2000’li yılların başında başlayan sanatçı, Aşık Veysel’in yüzüncü doğum yılı şerefine düzenlenen “Veysel’den Sevgilerle” adlı projede yer alarak büyük beğeni toplamıştır. 2015 yılında “Bir Adam Girdi Hayatıma” adlı albümünü çıkaran Cem Arısoy, Türk müzik dünyasının sevilen isimlerinden biridir.

Cem Arısoy Kimdir? Biyografi ve Hayatı

Bugün sizlere tanıtacağımız insan, Türkiye’deki birçok televizyon izleyicisi tarafından tanınan ve sevilen Cem Arısoy. Zahide Yetiş ile başlayan aşkı ve evliliği sonrasında magazin gündemine oturan Cem Arısoy, birçok kişi tarafından merak ediliyor. Sizlere bu yazımızda Cem Arısoy hakkında merak edilenleri anlatacağız.

Cem Arısoy Kimdir?

Cem Arısoy, İzmir’in Karşıyaka beldesinde dünyaya geldi ve gençlik döneminde basketbol oynamaya başladı. Zahide Yetiş ile tanışması da bir basketbol maçında gerçekleşti. Cem Arısoy, asıl ününü Zahide Yetiş ile evlendikten sonra kazandı. Ancak Cem Arısoy daha önce birçok televizyon programında sunuculuk yapmıştı. İnternet TV’nin sunuculuğunu yapan Cem Arısoy, aynı zamanda çeşitli gazete köşelerinde yazılar yazdı ve TRT televizyonlarında birçok programa katıldı.

Cem Arısoy Kaç Yaşında?

Doğum tarihi hakkında net bir bilgi bulunmayan Cem Arısoy’un kaç yaşında olduğu tam olarak bilinmiyor. Ancak genel olarak Cem Arısoy’un 40’lı yaşlarında olduğu tahmin ediliyor.

Cem Arısoy Nereli?

Cem Arısoy, İzmir’in Karşıyaka beldesinde dünyaya geldi ve yaşamının büyük bir kısmını İzmir’de geçirdi.

Cem Arısoy’un Aile Hayatı

Cem Arısoy, Zahide Yetiş ile 16 Eylül 2014 tarihinde Paris’te evlendi. Çift, daha sonra İstanbul’daki Kuruçeşme’de düğün yaptı. Zahide Yetiş’in hamileliği ve çocuk sahibi olmasıyla birlikte Cem Arısoy da magazin gündeminde daha sık yer almaya başladı.

Cem Arısoy ve Zahide Yetiş Evliliği

Zahide Yetiş ile evlendikten sonra birçok televizyon programında konuk olan Cem Arısoy, magazin dünyasının da dikkatini çekti. Zahide Yetiş ile birlikte hafta içi her gün Show TV’de yayınlanan “Zahide Yetiş’le” programını sunan Cem Arısoy, bu programda büyük bir izleyici kitlesine ulaştı.

Sonuç olarak, Cem Arısoy televizyon dünyasının tanınmış isimlerinden biridir ve Zahide Yetiş ile evliliği sonrasında magazin dünyasında da kendine yer bulmuştur. Kendisi hakkında merak edilenlerin birçoğunu bu yazımızda sizlere aktarmaya çalıştık.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal