Çevrimdışı Karışık Liste Test Ediliyor!

Çevrimdışı Karışık Liste Test Ediliyor!

ABONE OL
09 Haziran 2023, 19:58:14

Spotify, müziksever kullanıcılarının internet bağlantısı olmadığı durumlarda da müziklerini dinleyebilecekleri bir özellikle gündeme geldi. “Çevrimdışı Karışık Listeniz” adı verilen bu özellik, geçmişte dinlediğiniz parçaları otomatik olarak bir çevrimdışı karışık listeye dönüştürüyor ve böylece size kesintisiz bir müzik keyfi sunuyor.

Geçtiğimiz günlerde Spotify CEO’su Daniel Ek, “Çevrimdışı Karışık Listeniz” özelliğinin sürüm aşamasında olduğunu sosyal medya hesabında paylaştı. Listeyi “son dinlediğiniz parçaların karışımı” şeklinde tanımlayan Ek, bu özelliğin müzik keyfinizi daha da arttıracağını ifade etti.

Spotify, kullanıcılarına şimdiden çalma listelerini ya da albümleri çevrimdışı dinlemek üzere indirme imkanı sunuyor. Ancak, hangi müziği indireceğinizi seçmek bazen zor olabiliyor, özellikle birçok farklı müzik arasında atlamayı seven biriyseniz. “Çevrimdışı Karışık Listeniz” özelliği sayesinde kullanıcılar, müzik zevklerine uygun bir karışık listeyle buluşacaklar.

Benzer bir özellik, yıllardır YouTube Music tarafından sunuluyor. “Çevrimdışı Karışık Kaset” adlı bu özellik, çalma listelerini otomatik olarak indirme olanağı sağlıyor. Spotify da en azından 2020’nin ortalarından beri kendi çevrimdışı karışık özelliği üzerinde çalışıyor. Bu özellik ne zaman kullanıcıların hizmetine sunulacak henüz bilinmiyor, ancak müzikseverler tarafından merakla beklenen bir özellik olduğu kesin.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal