CS GO Konsol Wall Hack Kodu

CS GO Konsol Wall Hack Kodu

ABONE OL
12 Ocak 2023, 20:11:39

CS GO konsol wall hack kodu sizler için yazımızda derledik. Unutmayın ki bu tür hile kodlarını kullanmak ban sebebi olmaktadır. Kullanacaksanız da sadece özel haritalarda kullanmanızı öneririz.

CS GO Hakkında Bilgi

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) Valve tarafından 2012 yılında yayınlanan bir taktiksel first-person shooter oyunudur. Oyunun amacı, terörist veya kontrterörist olarak oynayan takımlar arasında gerçekleşen çatışmaları kazanmaktır. Terörist takımın amacı, rehine almak veya bomba kurmakken, antiterörist takımın amacı ise rehineleri kurtarmak veya bombayı imha etmektir.

CS GO, dünya çapında birçok turnuva ve ligde oynanmakta ve büyük bir oyuncu kitlesine sahiptir. Oyun ayrıca, “skin” adı verilen özel silah kaplamalarının satın alınması veya takas edilmesi gibi ek özellikleri de içermektedir. Bu, oyunun ekonomisini de etkilemektedir.

CS GO, çok oyunculu modu ve “bots” adı verilen yapay zekalı oyuncular ile oynanabildiği gibi, “deathmatch” ve “arms race” gibi çeşitli oyun modlarını da içermektedir. Ayrıca oyun, “matchmaking” adı verilen oyuncu eşleme sistemi ile oyuncuların kendilerine uygun seviyedeki oyuncularla oynama şansı sunmaktadır.

CS GO, geniş bir mod yelpazesine sahip olmasının yanı sıra, gerçekçi ve detaylı grafikleri ile de dikkat çekmektedir. Ayrıca oyun, kapsamlı bir silah ve ekipman yelpazesi sunmakta. Oyuncuların kendilerine uygun stratejiler geliştirmelerine olanak tanımaktadır.

Diğer Oyunlarla ilgili yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Wall Hack Nedir? Zararlı mı?

CS GO konsol wall hack kodu, oyunun arka planındaki düşmanları görmemizi sağlar. Bu hile genellikle konsol komutları kullanılarak yapılmaktadır ve oyun içi yasaklamaya neden olmaz. Ancak üçüncü taraf yazılımlar kullanarak yapılmaya çalışıldığında ciddi sorunlar oluşur. Bu nedenle, CS:GO duvar hilesini yalnızca konsol komutları kullanarak kullanmalısınız. Aksi takdirde, oyunun yasaklama sistemi tarafından engellenebilirsiniz ve rekabetçi maçlarınızda takımınız ve rakibin oyun deneyimini olumsuz etkileyebilirsiniz. Bu hilenin kullanımı sonucunda ban yemenize sebep olabilir. Bu durumda oyun içinde kullandığınız bütün envanterinizde kapanır.

CS GO Wall Hac Aktifleştirme İşlemi

Oyunun konsolunu açmak için öncelikle “é” tuşuna basmanız gerekir. Bu tuş genellikle klavyelerde harflerin üzerindeki sayı sırasının en başında, TAB tuşunun hemen üstünde yer alır. Açtıktan sonra, kodları yazabileceğiniz bir alana sahip olursunuz.

Wall Hack Kodu Nereye Yazılır

  • “é” tuşuna basarak oyunun konsolunu açın.
  • Konsola “sv_cheats 1” kodunu girin. Bu kod sayesinde hileleri aktifleştirirsiniz.
  • Sonra, “r_drawothermodels 2” kodunu girin. Bu kod sayesinde duvarların ya da herhangi bir nesnenin arkasındaki oyuncuları görebilirsiniz.
  • Hileyi kapatmak isterseniz, kodun sonunda yer alan “2” sayısını “1” olarak değiştirin.

Bu hileyi, arkadaşlarınızla eğlenmek ya da kendinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz. Özellikle, rakibinizin hareketlerini ve davranışlarını analiz ederek kendinizi rekabetçi maçlarda daha iyi hissetmenizi sağlar. Ancak, unutmayın ki üçüncü parti yazılımlar aracılığıyla hile kullanmak yasaktır ve oyundan yasaklanma riskiniz vardır.

Oyunlarda kullanılabilecek nickler ile ilgili yazımıza bakmak için tıklayınız.

CS GO Duvar Arkası Gösterme Komutu

“CS GO Wall hack” kodunu kullanmak için öncelikle oyunun konsolunu açmanız gerekmektedir. Bu işlemi

  • klavyedeki “é” tuşuna basarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Daha sonra konsola “sv_cheats 1” kodunu girin ve hileleri etkinleştirin.
  • Ardından “r_drawothermodels 2” kodunu girin, bu sayede duvarların arkasındaki oyuncuları görebilirsiniz.

Bu kodları kullanmak için tek tek yazmak yerine, konsolun açık kalmasını engellemek ve kolay kullanmak için bu kodları bir tuşa atayabilirsiniz. Örnek olarak “k” ve “L” tuşlarına atama yaptık. Bu sayede tek tuşla hileyi etkinleştirip devre dışı bırakabilirsiniz. Lütfen unutmayın ki, hile kullanmak çoğu oyunda yasaktır ve kullanımı sonucunda oyundan atılma, yasaklanma gibi sonuçlar ortaya çıkabilir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal