Cumali Akgül kimdir, Cumali Akgül kaç yaşında?

Cumali Akgül kimdir, Cumali Akgül kaç yaşında?

ABONE OL
29 Nisan 2023, 19:30:58

Cumali Akgül, Türk politikacı ve eski milletvekilidir. Kendisi AK Parti’nin kurucuları arasında yer alır ve 22. ve 23. dönemde Sivas Milletvekili olarak görev yapmıştır. 1957 doğumlu olan Cumali Akgül, Türkiye’nin çeşitli siyasi ve sosyal konularında önemli çalışmalara imza atmıştır. Cumali Akgül kimdir, kaç yaşında sorularına cevap olarak, Türk siyasi hayatında önemli bir yere sahip olan Cumali Akgül, 63 yaşındadır.

Technodoc.com.tr’de Cumali Akgül hakkında tüm bilgileri okuyabilirsiniz. Cumali Akgül kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı ve Facebook sayfası nedir? Cumali Akgül biyografisi ve daha fazlası Technodoc.com.tr’de!

Cumali Akgül Kimdir – Cumali Akgül Biyografi

1986 yılında Iğdır’da doğan Cumali Akgül, evli ve dört çocuk babasıdır. Survivor’a katılmadan önce defalarca başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır’dan 50 günlük bir yürüyüş macerası yaşayarak İstanbul’a geldi. Bu yürüyüş Beyazıt Öztürk’ün dikkatini çekti ve Akgül, Survivor 2018 Gönüllüler takımında yer aldı.

Iğdır’ın Suveren Köyü’nden gelen Cumali Akgül, Survivor başvurusu yapmadan önce dikkat çekmek için bir hafta önce Iğdır’dan yola çıktı. Kars’a ulaşana kadar yürüyen Akgül, yolculuğunu Erzurum’da yayın yapan bir televizyon kanalının önünde bitirdi. Survivor’a adeta aşık olduğunu söyleyen Akgül, katıldığı Beyaz Show’da yer aldı ve Beyazıt Öztürk’ün de ısrarı ile Survivor kadrosuna dahil edildi.

Cumali Akgül hakkında daha fazla bilgi edinmek için Technodoc.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal