Damla Can kimdir, Damla Can kaç yaşında?

Damla Can kimdir, Damla Can kaç yaşında?

ABONE OL
30 Nisan 2023, 00:43:06

Damla Can, Türk kökenli bir modacı ve stil danışmanıdır. İstanbul’da doğan Can, lise eğitimini İngiltere’de tamamladı ve burada modayla ilgili birçok deneyim kazandı. 2014 yılından bu yana kendi moda markası olan Damla Can ile Türkiye ve dünyada başarılı koleksiyonlar çıkarmaktadır. Aynı zamanda moda ve stil konusunda danışmanlık hizmetleri sunan Can, birçok ünlü isme stil danışmanlığı yapmıştır. Damla Can, 30 yaşındadır.

Technodoc.com.tr – Damla Can Biyografi

Damla Can, aslen İstanbul doğumludur ve özel bir spor salonunda eğitmen olarak çalışmaktadır. Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri vermektedir. 2016 yılında Survivor yarışmasına katılan Damla Can, iyi bir performans sergileyerek finale kadar gitmiş ancak finale kalan isimlere karşı kaybetmiştir. Ardından 2018 yılında tekrar Survivor yarışmasına katılmıştır. Son olarak Survivor Panorama programında yorumcu olarak yer almıştır.

Damla Can, sosyal platformlarda aktif olan bir isimdir ve takipçilerine sık sık paylaşım yapmaktadır. Ayrıca şimdilerde yakışıklı oyuncu Tolga Mendi ile birlikte bir ilişkisi bulunmaktadır.

En son olarak, Damla Can kimdir sorusuna cevap verirken, kendisi hakkında bilmeniz gereken tüm ayrıntıları sizlerle paylaştık.

Technodoc.com.tr – Damla Can Biyografi

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal