Dead by Daylight serisine yeni oyunlar ekleniyor

Dead by Daylight serisine yeni oyunlar ekleniyor

ABONE OL
22 Mayıs 2023, 14:15:58

Dead by Daylight: Supermassive ve Midwinter Entertainment işbirliği

Korku türünde oldukça popüler olan Dead by Daylight, geçenlerde yedinci yaşını kutladı. Behaviour Interactive, oyunun yeni sürümü hakkında bilgiler vermek amacıyla bir yayın yaptı. Oyuncuların tek bir oyun yerine birden fazlasını beklediğini belirtmek de gerekir.

Dead by Daylight dünyasına iki yeni oyun eklenecek. Bunlardan ilki Supermassive Games tarafından hazırlanacak ve Until Dawn, The Dark Pictures Anthology ve The Quarry oyunları ile tanınan bir şirket. Diğeri ise Midwinter Entertainment tarafından geliştirilecek ve çok oyunculu ortak çalışma deneyimine odaklanacak.

Dead by Daylight, hayatta kalan dört kişinin paslı kancalardan kaçmadan önce eski kapıyı onarmaya ve kaçmaya çalıştığı asimetrik bir korku oyunudur. Entity olarak bilinen kötü niyetli bir örümcek tanrı tarafından yönetilen boyut dışı alemin umutsuzluk ve sefaletle dolu olduğu maçlar gerçekleşiyor. Hayatta kalanlar, sadece kaderlerinden kaçınmakla kalmamalı, aynı zamanda solup gitmemeleri için umutlarını canlı tutmak zorundalar.

Supermassive Games, ilginç seçimler ve hızlı gelişen olaylarla dolu bir anlatıya odaklanmaktadır. Oyuncuların yaptıkları seçimler kötü veya iyi olarak sonuçlanabilir ve doğru şeyin ne olduğu her zaman net olmayabilir. Bu oyun hakkında daha fazla bilginin yıl sonuna kadar gelmesi bekleniyor.

Dead by Daylight, yeni oyunlarının yanı sıra bir çizgi roman ve film uyarlamasıyla da genişliyor. Böylece Dead by Daylight, giderek büyüyen bir evreni olarak karşımıza çıkıyor.

İşte bu şekilde Dead by Daylight evreni Supermassive ve Midwinter Entertainment gibi farklı oyun şirketleri ile birlikte yeni oyunlar, filmler veya hikayelerle zenginleştiriliyor. Bu durumda, oyunun hayranları, Dead by Daylight dünyasında daha uzun süre kalabilirler.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal