Denizbank Adana Mobil Satış Ofisi

Denizbank Adana Mobil Satış Ofisi

ABONE OL
12 Mayıs 2023, 06:54:55

Denizbank Adana Mobil Satış Ofisi müşterilerine hızlı ve etkili bir şekilde hizmet vermek için tasarlanmış bir mobil şube hizmetidir. Bu hizmet sayesinde bankacılık işlemleri daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Siz de Denizbank Adana Mobil Satış Ofisi aracılığıyla bankacılık işlemlerinizi pratik bir şekilde yapmak istiyorsanız, hemen ziyaret edin ve avantajlarından yararlanın.

Denizbank Adana Şubesinde Yeni Mobil Satış Ofisi Açıldı

Denizbank, Adana şubesinde hizmete sunduğu Mobil Satış Ofisi ile müşterilerine daha hızlı ve kolay hizmet sunmayı hedefliyor. Şube kodu 8200 olarak belirlenen Mobil Satış Ofisi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam ediyor.

Çalışma Saatleri ve Adres Bilgisi

Adana Mobil Satış Ofisi, hafta içi her gün 09:00-12:30 ve 13:30-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ofisin adresi, Seyhan ilçesinde Ethem Ekin Sokak No:20.Aski yanı Kat:2 Seyhan/Adana (Denizbank Çukurova Bölge Müdürlüğü) olarak belirlenmiştir.

Hizmetler ve İletişim Bilgileri

Mobil Satış Ofisi, Bireysel ve İşletme Bankacılığı hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca ATM ve Kiralık Kasa hizmetleri de sunulmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mobil Satış Ofisi hakkında detaylı bilgi edinmek için 0 322 455 0301 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Denizbank Adana Mobil Satış Ofisi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Bilgilerin eksik ya da yanlış olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize yazın: [email protected]. Finanscidayi.com olarak sizler için güvenilir ve doğru bilgiyi sağlamak en temel amacımızdır.

The post Denizbank Adana Mobil Satış Ofisi appeared first on technodoc.com.tr.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal