Denizbank Kartsız Para Çekme ve Yatırma

Denizbank Kartsız Para Çekme ve Yatırma

ABONE OL
12 Mayıs 2023, 01:12:52

Denizbank, müşterilerine kartsız para çekme ve yatırma imkanı sunan özel bir bankacılık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde kartınız olmadan sadece telefonla kolaylıkla nakit çekebilir ve hesabınıza yatırabilirsiniz. Denizbank’ın kartsız para çekme ve yatırma hizmeti, işlemlerinizi hızlandırırken aynı zamanda güvenliği ve kolaylığı bir arada sunar. Bu hizmetten faydalanmak için tek yapmanız gereken, Denizbank mobil uygulamasını kullanarak kartsız para çekme ve yatırma ankete katılmak. Hem hızlı hem de pratik olan bu hizmet, hayatınızı kolaylaştırmak için sizleri bekliyor!

Denizbank Kartsız Para Çekme ve Yatırma

Denizbank, kendi müşterilerine ve müşterisi olmayanlara kartsız olarak ATM’lerinde para çekme ve yatırma imkanı sunan bankalardan. Kartsız para çekme ve yatırma işlemi için kullanabileceğiniz birkaç farklı yöntem ve her yöntemin farklı bilgi gereksinimleri bulunuyor. Yazımızda Denizbank’ın kartsız para yatırma ve çekme için kullanılabilecek tüm alternatiflerini sizin inceledik.

Denizbank Sadece Dijital Uygulama Kullananlara mı Kartsız Para Yatırma ve Çekme İmkanı Sunuyor?

QR kod ve benzeri uygulamalar Denizbank da dahil olmak üzere tüm bankaların müşterilerini kullanıma özendirdiği yeni ve önemli bir uygulamalar; ama sadece QR kod veya fastPay ile kartsız para yatırma ve çekme imkanı sunmak tüm müşterilere hitap etmeyen bir durum olurdu. Halen teknoloji ile çok barışık olmayan, ATM kullanımından öte yeni bir dijital bankacılık kanalını tecrübe etmemiş pek çok müşteri varken sadece dijital bankacılık teknolojileri ile hizmet vermek yanlış bir hamle olur. Bu nedenle hala klasik yöntemlerle kartsız olarak Denizbank ATM’lerinden para yatırmak ve cep telefonu numarasına tanımlı olarak gönderilen parayı kısa mesajla gelen şifre ile ATM’lerden çekmek mümkün.

Denizbank Kartsız Para Yatırma

Denizbank kartsız para yatırma için hem doğrudan ATM’den bilgi girişi ile hizmet veriyor hem de fastPay uygulaması ile farklı bir alternatif sunuyor. FastPay aslında doğrudan Denizbank ile alakalı ya da Denizbank’a ait bir uygulama değil; ama Denizbank’ın fastPay ile bir kullanım anlaşması bulunuyor. QR kod ile mobil uygulamadan para çekip yatırmaya benzer bir uygulama fastPay’de de mevcut. FastPay uygulamasını kullanmak için Denizbank müşterisi olmanıza gerek yok. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirdikten sonra oluşturduğunuz hesabınıza para yükleyebilir, başka hesaplara veya telefon numaralarına para gönderebilirsiniz. FastPay ile Denizbank ATM’lerinden para gönderebilirsiniz. Bir diğer kartsız para yatırma yöntemi için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

 • Denizbank ATM’sine gidin ve kartsız işlemler menüsüne giriş yapın.
 • Açılan menüden “Para Yatırma” seçeneğine basın.
 • Hemen ilk sayfada T.C. kimlik numaranızı girmeniz istenecek. T.C. kimlik numaranızı doğru bir şekilde girin ve “Devam” tuşuna basın.
 • Bir sonraki adımda telefon numaranızı girin ve devam edin.
 • Yönlendirildiğiniz adımda “Diğer Ödemeler” seçeneğine tıklayın ya da yanındaki tuşa basın.
 • Sonraki adımda bir açıklama yazın ve devam edin.
 • Yönlendirildiğiniz sayfada “Müşteri Numarası İle”, “Hesap Numarası İle”, “IBAN İle” seçeneklerinden birini tercih edin.
 • Tercihinize göre gerekli bilgileri bir sonraki adımda girin.
 • Girdiğiniz bilgilerle erkana gelen alıcıya ait bilgiler eşleşiyorsa “Devam” tuşuna basın.
 • Paranızı ATM’nin haznesine yerleştirin.
 • Yatırdığınız tutar doğru ise işleminizi onaylayın.
 • Son sayfada işleminizin özeti ekrana gelecek. Eğer tüm bilgiler doğru ise “Onaylıyorum” seçeneğine tıklayın ve işleminizi tamamlayın.

Denizbank Kartsız Para Çekme

Denizbank, fastPay uygulamasıyla para çekme ile birlikte cebe havale olarak gelen parayı çekme olmak üzere iki kartsız para çekme olanağı sunuyor. Biz size cebe havale olarak gelen parayı ATM’den çekme işlemini izah edeceğiz.

 • Denizbank ATM’sine giderek kartsız işlem menüsüne giriş yapın.
 • Girdiğiniz işlem menüsünden “Gelen Parayı Çek” – “Cep Telefonunuza Gelen SMS Şifresi İle” seçeneğine tıklayın.
 • Yönlendirildiğiniz menüde göndericinin telefon numarası, kendi telefon numaranız, gönderilen tutar bilgisi ve cep telefonunuza kısa mesaj ile gelen şifreyi girin.
 • Tüm bilgileri doğru girdikten sonra devam edin ve cebe havale olarak gönderilen paranızı çekin.
The post Denizbank Kartsız Para Çekme ve Yatırma appeared first on technodoc.com.tr.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal