Disney+ Aktris için yeni tanıtım yayınladı

Disney+ Aktris için yeni tanıtım yayınladı

ABONE OL
11 Mayıs 2023, 12:50:13

Disney+ platformu, Türkiye’de yeni bir dizi daha çıkaracak. Aktris adını taşıyan dizi için geri sayım devam ederken, yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Bu tanıtım sayesinde Aktris hakkında daha detaylı bilgi edinmek mümkün hale geldi.

Dizinin yapımcılığını popüler yapım şirketi BKM üstlenirken, yönetmen Soner Caner ve senarist Hakan Bonomo görev aldı. Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu başrollerini üstlenirken, Tolga Tekin, Ahmet Rıfat Şungar, Şebnem Hassanisoughi, İpek Çiçek ve Serhat Kılıç gibi önemli isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Aktris dizisinde, Türkiye’nin en ünlü yıldızının hikayesi anlatılıyor. Yasemin Derin karakteri, Pınar Deniz tarafından canlandırılıyor ve farklı kılıklara bürünüyor. Dizinin tanıtım videosunda, Yasemin Derin’in gündüz ışıltılı dünyası ile gece karanlık dünyası arasındaki keskin geçişleri gözler önüne seriliyor.

Disney+ Aktris, 31 Mayıs tarihinde başlayacak. Dizi, Türkiye’de yayınlanmasının yanı sıra, Disney+ aboneleri tarafından da dünya genelinde izlenebilecek. Heyecan verici ve merak uyandıran dizi, seyircilerin beğenisini kazanacağına şüphe yok.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal