Disney+ Arayış dizisinin ilk tanıtımını paylaştı

Disney+ Arayış dizisinin ilk tanıtımını paylaştı

ABONE OL
03 Mayıs 2023, 14:29:26

Disney+ Arayış Dizisi Yolda: Başrolünde Aslı Enver ve Mehmet Günsür

Disney+, yeni orijinal Türk dizisi Arayış’ın ilk tanıtım videosunu yayınladı. Şirket, Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği diziden ilk fotoğrafları da yayınlamıştı. Özgün hikayesi ve senaryosu Nükhet Bıçakcı ve Özlem Yücel tarafından kaleme alınan dizinin yönetmen koltuğunda ise ödüllü yönetmen Emin Alper oturuyor. Aslı Enver ve Mehmet Günsür’ün başrollerini paylaştığı dizide Defne Kayalar, Devin Özgür Çınar, Erol Babaoğlu, İpek Türktan, Erdem Şenocak, Begüm Akkaya, Şeyma Gökçe Cengiz, Onur Ünsal, Eylem Yıldız, Oral Özer, Ali Yoğurtçuoğlu gibi isimler de yer alıyor.

Dizinin hikayesi Disney+ tarafından şu şekilde özetleniyor: “Metropol hayatına sıkışmış, hasta, mutsuz ve yolunu kaybetmiş bir ruh olan Nisan, beraber katıldıkları bir şifa seansının ardından ortadan kaybolan arkadaşının izini sürerken şaibeli bir tarikata ulaşır. Tüm şüphelerine karşın tarikatın vaadine kayıtsız kalamayan Nisan, gizemli bir adam olan Tufan’ın peşinden bilinmezliklerle dolu bir maceraya atılır.”

Aslı Enver’in ve Mehmet Günsür’ün rollerine dair ilk sinyallerin verildiği tanıtımda Tufan (Mehmet Günsür) karakterinin “Mutluluk bir ada, kulaç attıkça uzaklaşan, asla ulaşamadığımız bir ada” sözleri dikkat çekerken, Nisan’ın (Aslı Enver) “Acılarına karşılık vadedilen bir cennet var, kalbine güven, orada bir yerde…” dediği çarpıcı sahneler dikkatleri çekiyor.

Disney+ Arayış dizisinin yayın tarihi henüz net bir bilgi olarak açıklanmadı. Şirket sadece dizinin “yakında” yayınlanacağını belirtmekle yetindi. Diziyi merakla bekleyen izleyiciler, büyük bir heyecanla yakında yayınlanacak olan bu özgün hikaye şöleni için hazırlanıyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal