Disney+ Arayış dizisinin yayın tarihini açıkladı

Disney+ Arayış dizisinin yayın tarihini açıkladı

ABONE OL
08 Mayıs 2023, 11:55:41

Disney+, Türk dizi sektörüne yönelik orijinal yapımlarını artırıyor. Şirket, daha önce paylaştığı ilk kareler ve tanıtım fragmanının ardından Arayış dizisinin yayın tarihini ve resmi afişini paylaştı. Arayış’ın yapımcılığını Ay Yapım üstlenirken, senaryosu Nükhet Bıçakcı ve Özlem Yücel’in imzasını taşıyor. Dizinin başrollerinde ise Aslı Enver ve Mehmet Günsür bulunuyor. 

Dizide, ikiliye Defne Kayalar, Devin Özgür Çınar, Erol Babaoğlu, İpek Türktan, Erdem Şenocak, Begüm Akkaya, Şeyma Gökçe Cengiz, Onur Ünsal, Eylem Yıldız, Oral Özer ve Ali Yoğurtçuoğlu gibi isimler eşlik ediyor. Disney+, Arayış dizisini dünya genelinde pek çok ülkede aynı anda yayınlayacak. Türk izleyiciler ise 14 Haziran’da ilk bölümü izleme fırsatı bulacaklar.

Arayış’ın hikayesi Disney+ tarafından şu şekilde özetleniyor: “Metropol hayatına sıkışmış, hasta, mutsuz ve yolunu kaybetmiş bir ruh olan Nisan, beraber katıldıkları bir şifa seansının ardından ortadan kaybolan arkadaşının izini sürerken şaibeli bir tarikata ulaşır. Tüm şüphelerine karşın tarikatın vaadine kayıtsız kalamayan Nisan, gizemli bir adam olan Tufan’ın peşinden bilinmezliklerle dolu bir maceraya atılır.”

Arayış, Türk dizisi izleyicilerinin beklediği, büyük bir heyecanla beklenen bir yapım. Disney+’ın Türkiye’de yayın yapmaya başlamasıyla birlikte Arayış gibi orijinal Türk yapımı dizilerle izleyicilerin karşısına çıkması ise sektör için büyük bir adım olacak. Siz de Türk dizilerinin tutkusuna kapılmak ve yeni yapımlardan haberdar olmak istiyorsanız, Disney+’a bir an önce abone olmalısınız.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal