Disney+ Arayış’ın resmi fragmanını paylaştı

Disney+ Arayış’ın resmi fragmanını paylaştı

ABONE OL
04 Haziran 2023, 20:21:42

Disney+, Türkiye yapımlarına Arayış adlı yeni bir dizi ile devam ediyor. Ay Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen dizi, Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel tarafından yazılan orijinal senaryo ve hikayesiyle dikkat çekiyor. Yönetmen koltuğunda ise ödüllü yönetmen Emin Alper yer alıyor. Aslı Enver ve Mehmet Günsür’ün başrollerini paylaştığı dizi, birçok ünlü ismin de yer aldığı kadrosuyla dikkat çekiyor. Diziden yayınlanan fragman, seyirciye mistik bir dünyanın görünmeyen yüzü hakkında ipuçları veriyor.

Dizinin hikayesi, metropol hayatına sıkışmış, hasta, mutsuz ve yolunu kaybetmiş bir ruh olan Nisan’ın, beraber katıldıkları bir şifa seansının ardından kaybolan arkadaşının izini sürerken şaibeli bir tarikata ulaşmasıyla başlar. Tarikatın vaatlerine karşı hassasiyeti nedeniyle şüpheleri olan Nisan, gizemli bir adam olan Tufan’ın peşinden bilinmezliklerle dolu bir maceraya atılır.

Disney+ Arayış dizisi, tüm dünyada izleyicilerle 14 Haziran’da buluşacak. Yine Disney+ tarafından yayınlanan bir diğer orijinal Türk dizisi olan Aktris ise geçtiğimiz günlerde tüm dünyada yayına girmişti. Disney+ güçlü yapısıyla Türkiye pazarında da iddialı olduğunu kanıtlamaya devam ediyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments