Disney+ Loki 2. sezon tarihini açıkladı

Disney+ Loki 2. sezon tarihini açıkladı

ABONE OL
17 Mayıs 2023, 16:40:33

Disney+ Platformunda Yayınlanan Loki’nin İkinci Sezonu Belli Oldu

Marvel Sinematik Evreni’nin fansları, Disney+ üzerinden yayınlanan Loki dizisinin ikinci sezonu hakkında merakla bekledikleri bilgiyi sonunda öğrendiler. Marvel stüdyolarının Başkanı Kevin Feige, gerçekleştirilen bir etkinlikte izleyicilerle bu müjdeli haberi paylaştı.

Feige’nin açıkladığına göre, Loki’nin ikinci sezon bölümleri, 6 Ekim itibarıyla izleyicilerle buluşacak. Bununla birlikte, Hawkeye’den uyarlanan ve Echo karakterini temel alan ilk sezonu yayınlanacak olan bir diğer Marvel yapımı olan Echo, 29 Kasım’da tüm bölümleriyle birlikte seyircilere sunulacak.

Disney+ izleyicileri, Loki dizisinin ilk sezonunda açık uçlu bir finalle karşılaşmışlardı. Bu nedenle, yeni sezonun hikayenin farklı yönlerine ışık tutması ve hatta Marvel Sinematik Evreni’ndeki bazı sorulara yanıt bulması bekleniyor. Ancak, ikinci sezonun da ilk sezon gibi serbest bir tarzda kalması ve hikayenin filmlere bırakılması sürpriz olmayacaktır.

Loki dizisi, Marvel Sinematik Evreni’nin zaman çizelgesini değiştirerek, hayranların sevgisini kazandı. Bu nedenle, ikinci sezonun yayınlanacak olması, Marvel fanları için büyük bir heyecan yarattı.

Disney+’ın yüksek kaliteli içerik sağlama politikası, Marvel hayranlarının sevdiği karakterleri izlemelerine olanak tanıyor. Bu nedenle, ilk sezonun başarısının ardından ikinci sezonun yayınlanacak olması, bu platformun içerik sağlama konusunda ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha gösteriyor.

Sonuç olarak, Disney+ üzerinden yayınlanan ve hayranların büyük bir beğenisini kazanan Loki dizisinin ikinci sezonu, izleyicilerle buluşmak için geri sayımda. Marvel Sinematik Evreni’nin içinde yer alan tüm yapımlar gibi, bu dizi de büyük bir merakla bekleniyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal