Disney+ Secret Invasion için yeni fragman geldi

Disney+ Secret Invasion için yeni fragman geldi

ABONE OL
03 Nisan 2023, 21:54:35

Disney+, Marvel Studios imzasını taşıyan Secret Invasion dizisi ile izleyicileri 21 Haziran’da buluşturacak. Dünya’nın gizlice işgal edildiğini öğrenen Nick Fury (Samuel L. Jackson), Everett Ross, Maria Hill ve Skrull Talos gibi müttefikleriyle birlikte insanlığı kurtarmak için zamana karşı bir savaşa girişirler. Dizinin yapımcıları arasında yer alan Ali Selim’in yönetmenlik yaptığı ve baş yazarı Kyle Bradstreet olan dizi, Marvel hayranlarına yazın sıcaklığını hissettirmeyi hedefliyor.

Secret Invasion dizisinde, çizgi romanlarda yer alan şekil değiştiren Skrull isimli varlıkların işgali anlatılırken, Marvel hayranlarının alışık olmadığı daha karanlık ve aksiyon dolu bir evren sunulması bekleniyor. Dizinin yıldız oyuncuları arasında ise Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Cobie Smulders, Martin Freeman, Kingsley Ben-Adir, Charlayne Woodard, Killian Scott, Samuel Adewunmi, Dermot Mulroney, Christopher McDonald, Katie Finneran, Emilia Clarke, Olivia Colman ve Don Cheadle yer alıyor.

Disney+, Secret Invasion dizisinin yayın tarihine kadar geri sayım yapılırken, fragmanlar da paylaşılmaya devam ediyor. Dizinin hayranları, büyük heyecanla 21 Haziran’ı bekliyorlar. Marvel hayranları için kaçırılmayacak bir dizi olan Secret Invasion, Disney+ platformunda yayınlanacak.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments