Dreametech D10s Serisi Türkiye’de satışta

Dreametech D10s Serisi Türkiye’de satışta

ABONE OL
09 Ağustos 2023, 16:03:43

Dreamebot D10s Serisi: Yenilikçi Robot Elektrikli Süpürgeler

Dreamebot, teknoloji sektöründe hızla büyüyen ve ev temizlik cihazları alanında lider konumunda bulunan bir şirkettir. Dreamebot, yeni seri robot elektrikli süpürgeleri olan D10s serisini Türkiye pazarında satışa sunmuştur. Bu seçeneklerle kullanıcılara farklı temizlik çözümleri sunmaktadır.

Güçlendirilmiş Yapay Zeka ve Üstün Emiş Gücü

Özellikle D10s Plus modeli dikkat çekmektedir. Otomatik çöp boşaltma teknolojisi ve 4 litrelik toz torbası kapasitesiyle 65 saate kadar kesintisiz temizlik sunmaktadır. Çöp istasyonuyla birlikte gelen DualBoost 1.0, hızlı toz boşaltma ve tıkanmayı önleyen otomatik boşaltma sistemini desteklemektedir. Dreamebot D10s Plus, bu özellikleriyle piyasada en uzun temizlik süresine sahip olan robot süpürge olarak kendini kanıtlamıştır.

D10s Plus, gelişmiş AI Action teknolojisi ve LiDAR navigasyon teknolojisi ile donatılmıştır. Bu teknolojiler sayesinde robot, evin haritasını çıkararak hassas bir temizlik yapabilmektedir. Ayrıca, kauçuktan yapılmış ve kılsız bir fırça tasarımıyla evcil hayvan tüylerini kolayca temizleyebilme özelliğine sahiptir.

5.000 Pa emiş gücü ve 5200 mAh pil kapasitesi sayesinde, Dreamebot D10s Plus büyük evler ve kalabalık aileler için ideal bir seçenektir. Ayrıca, 280 dakikaya kadar kesintisiz temizlik ve ıslak veya kuru temizlik seçenekleri sunmaktadır.

D10s Serisinin Diğer Modelleri

D10s serisi içerisindeki ekonomik model olan D10s, daha küçük alanlar için gelişmiş temizlik özellikleri sunmaktadır. Ancak bu modelde çöp istasyonu bulunmamaktadır. Ara model olan D10s Pro ise henüz Türkiye’de satışa sunulmamıştır.

Yeni Nesil Temizlik: Yapay Zekâ ile Eviniz Temizlensin

Dreamebot D10s Plus, tamamen hayatınızdan temizlik rutinini çıkaracak şekilde tasarlanmıştır. Yapay zeka destekli engel tanıma özelliği sayesinde etkili bir temizlik sunmaktadır ve olası tehlikelerden kaçınma kabiliyeti bulunmaktadır. Ayrıca ürünün kendi özel uygulaması sayesinde uzaktan video özelliği ile nerede olursanız olun evinizdeki temizliği siz yönetebilirsiniz.

Dreamebot D10s serisi, Apple Siri, Amazon Alexa ve Google Asistan gibi sesli asistanlar ile de uyumludur. İki farklı modelle sunulan ürünler, farklı kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. D10s Plus modeli, tüylü ev hayvanı besleyen kullanıcılar, az evde bulunan çalışanlar ve sık seyahat edenler için idealdir. D10s modeli ise öğrenciler, ev hanımları ve küçük evlerde yaşayan kullanıcılar için tercih edilebilir.

Dreamebot D10s Serisi Nerede Satın Alınır?

Dreamebot D10s’i satın almak isteyenler, MediaMarkt web sitesinden bu ürüne 12.999 TL’ye sahip olabilirler. D10s Plus ise Hepsiburada’da 16.999 TL fiyatla satışa sunulmuştur.

Sonuç olarak, Dreamebot D10s serisi, güçlü yapay zeka teknolojisiyle ev temizlik sorunlarınızı çözecek yenilikçi robot elektrikli süpürgeler sunmaktadır. Bu seri, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına cevap vermek üzere tasarlanmıştır ve Türkiye pazarında satışa sunulmuştur.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal