Dyson yeni akıllı temizlik ürünlerinin tanıtımını yaptı

Dyson yeni akıllı temizlik ürünlerinin tanıtımını yaptı

ABONE OL
23 Mayıs 2023, 16:30:55

Dyson, temizlik sektöründe öncü bir firma olmaya devam ediyor ve akıllı teknolojileriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Yakın zamanda Singapur’da gerçekleştirilen Future of Clean etkinliğinde, Dyson V15s Detect Submarine, V12s Detect Slim Submarine ve Gen5detect modellerini tanıttı. Bu yeni ürünlerin, temizlik ihtiyaçlarını karşılamada daha etkili bir çözüm sunduğu biliniyor.

Dyson’un Submarine başlığı, sert ve zorlu yüzeylerdeki kirleri, lekeleri ve küçük döküntüleri etkili bir şekilde temizleyebiliyor. Bu başlıkların basınçlı bir hazneden yararlanarak, doğru miktarda su kullanılmasını mümkün kılan bir sistemle tasarlanmış olması, temizlik işleminin daha başarılı bir şekilde yapılmasına olanak tanıyor. Ayrıca motor destekli mikrofiber rulo ve 300 ml’lik temiz su tankı ile kirler, zorlu lekeler ve küçük döküntüler toplanarak ikinci bir su tankına aktarılıyor.

Dyson Gen5detect ve Gen5outsize modelleri de temizleme gücü anlamında dikkat çekiyor. Beşinci nesil Hyperdymium elektrik motorları sayesinde daha hızlı ve güçlü bir performans sunan bu modeller, hem daha küçük hem de daha yüksek kapasiteli.

Dyson’un yeni ürünleri, zorlu kirleri temizlemenin yanı sıra farklı çözümler de sunuyor. Ayrıca bu ürünler önceki modellere göre daha hızlı ve güçlü bir performans sunuyorlar. Fakat Submarine başlıklarında geri dönük uyumluluğun olmaması bir eksiklik olarak kabul edilebilir. Dyson V15s Detect Submarine ve Dyson V12s Detect Slim Submarine fiyatları henüz açıklanmamış olsa da, Dyson’un kalitesi ve işlevselliği düşünüldüğünde, bu ürünlerin fiyat- kalite dengesi açısından iyi bir seçim olacağı söylenebilir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal