Enis Kirazoğlu İmzalı Anomaly Agent Duyuruldu

Enis Kirazoğlu İmzalı Anomaly Agent Duyuruldu

ABONE OL
03 Mayıs 2023, 02:28:41

Enis Kirazoğlu İmzalı Anomaly Agent Duyuruldu!

Bilim kurgu, aksiyon ve macera severler için müjde! Enis Kirazoğlu’nun kaleme aldığı Anomaly Agent adlı kitap, Türkiye’de okuyucuyla buluşmaya hazırlanıyor. Uzaylı istilası sonrası dünyanın karanlıkta kalan sırlarını aydınlatmak üzere görevlendirilen bir ajana odaklanan kitap, akıcı ve heyecan dolu anlatımıyla okuyucularını koltuklarına bağlayacak. Bilim kurgunun en önemli yazarlarından biri olan Enis Kirazoğlu’nun imzasını taşıyan Anomaly Agent’i kaçırmayın!

Phew Phew Games ekibi tarafından geliştirilen Anomaly Agent isimli aksiyon-platform türündeki oyun, Enis Kirazoğlu tarafından Steam platformunda yayınlandı ve oyuncuların istek listesine eklendi. Oyun, siberpunk tarzıyla oldukça dikkat çekiyor ve düşmanlarla mücadeleyi mekanik ve dinamik çevre tasarımlarıyla öne çıkan bir yapıda sunuyor.

Enis ve Furkan Kirazoğlu liderliğinde geliştirilen Anomaly Agent, oyuncuları birbirinden farklı ve ilginç mekanlarda anormal düşmanlara karşı mücadeleye sürüklüyor. Oyunun fragmanında yer alan ana karakterin kaotik dövüş sekansları ve dev bir yumruktan kaçarken geçirdiği sahneler oldukça etkileyici.

Oyunda, Ajan 70 adlı karakterin dünyanın dengesini bozan çeşitli anomalileri durdurmak için yaptığı savaş konu ediliyor. Ayrıca oyuncular, Ajan 70’i de diledikleri yönde geliştirip siberpunk atmosferi ile zenginleştirilmiş müzikler eşliğinde ilerleyebiliyor. Synthwave tarzındaki müzikleri için uzun mesailer harcayan Enis Kirazoğlu’nun oyunun müzikal tarafta da iddialı olduğu söylenebilir.

Anomaly Agent, yakın dövüş tekniklerinin yanı sıra çeşitli ateşli silahlara başvurup yaratıcı anomali silahları kullanma imkanı sağlıyor. Oyuncuların oyunun gidişatına yön verirken Ajan 70’i de kendi beğenilerine göre geliştirme şansı veriliyor.

Yerli geliştiricilerin başarısı, oyuncular tarafından desteklenerek arttırılabilir. Bu nedenle Anomaly Agent’ın kesinlikle istek listelerine eklenmesi önerilmektedir. Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı fakat Steam sayfası üzerinde takip ederek en kısa zamanda haberdar olmak mümkün.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal