Enpara Kredi Kartı Avantajları

Enpara Kredi Kartı Avantajları

ABONE OL
13 Mayıs 2023, 19:12:38

Enpara, son derece avantajlı bir kredi kartı sunarak müşterilerine fark yaratıyor. Enpara kredi kartı, yüksek oranlı nakit iadesi, esnek ödeme seçenekleri, ücretsiz yıllık üyelik ücreti gibi birçok avantajı sunuyor. Ayrıca, online ve mobil uygulama üzerinden kolayca takip edilebilen harcama detayları sayesinde kontrolü elinizde tutabilirsiniz. Enpara kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde daha fazla kazanın ve hayatınızı kolaylaştırın. Hemen başvurun ve siz de Enpara ayrıcalıklarından yararlanın.

Enpara Kredi Kartı: Aidat Veren Değil Aidat Alan

Enpara.com, internet bankacılığı hizmetlerini çeşitlendirmek adına aidat alan değil aidat veren bir kredi kartı sunuyor. Enpara kredi kartı ile yıllık aidat ödemek zorunda kalmazsınız. Hatta kredi kartınızı düzenli kullanmanız durumunda, Enpara size kart aidatı öder.

Enpara Kredi Kartı Özellikleri

  • Enpara kredi kartı, diğer kredi kartları gibi tüm özellikleri sunar fakat yıllık aidat ödemezsiniz.
  • Yeni kampanya kapsamında, kredi kartınızı düzenli kullanmanız durumunda, en az iki yıl boyunca 100 TL kart aidatı Enpara tarafından ödenir.
  • QNB Finansbank iş yerlerinde yapacağınız harcamaları Enpara kredi kartınızla anında taksitlendirebilirsiniz. Ancak, QNB Finansbank’ın diğer kredi kartı olan CardFinans’a özel artı taksit ve diğer kampanyalardan Enpara kartıyla faydalanamazsınız.
  • Taksitli satışında yasal kısıtlama olmayan bir ürün ya da hizmeti taksitsiz bir şekilde satın almanız durumunda, sonradan bu harcamalarınızı faizsiz ve masrafsız bir şekilde taksitlendirebilirsiniz. Ayrıca aylık 3 defaya kadar 1000 TL’ye kadar harcamalarınızı taksitlendirebilirsiniz.
  • Enpara müşterilerine özel tüm kampanya ve indirimlerden Enpara kredi kartıyla faydalanabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartına Başvuru Nasıl Yapılır?

  • Eğer Enpara müşterisiyseniz, Enpara kredi kartına internet şubesinden veya mobil uygulama üzerinden kolayca başvurabilirsiniz.
  • Enpara müşterisi değilseniz, https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kredi-karti-basvurusu/kisisel-bilgiler.aspx adresine girerek Enpara kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz olumlu değerlendirilirse, size atanan bir Enpara çalışanı kartınızı teslim eder.

Enpara kredi kartı hakkında daha fazla bilgi almak için 0850 222 3663 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Kaynak: technodoc.com.tr
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal