Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

ABONE OL
13 Mayıs 2023, 23:56:10

Enpara kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler için kolay ve hızlı bir süreç sunmaktadır. Enpara müşterisi olmak isteyenler, internet sitesi üzerinden kredi kartı başvuru formunu doldurabilir ve istenen belgeleri yükleyerek başvurularını tamamlayabilirler. Kredi başvurusu sonucu, başvuru sahibine en kısa sürede bildirilir ve onaylanan başvuruların sahipleri, Enpara kredi kartını kullanmaya başlayabilirler. Enpara kredi kartı başvurusunun avantajları arasında herhangi bir yıllık ücret ödenmemesi, taksit seçenekleri ve nakit avans imkanları bulunmaktadır. Ayrıca Enpara kredi kartı sahipleri, Enpara’nın diğer avantajlı hizmetlerinden de yararlanabilirler.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank’ın şubesiz bankacılık mottosu ile geliştirdiği enpara.com, Enpara Kredi Kartı ile verdiği bankacılık hizmetini daha da ilerletti.

Enpara Kredi Kartı, diğer bankaların kredi kartlarının aksine bir çok avantaja sahiptir. Enpara Kredi Kartı Avantajları başlıklı yazımızı okuyarak, kredi kartı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Yazıya, Enpara Kredi Kartı başvurusu nasıl yapılır? sorusunun cevabını vererek devam edelim.

Enpara.com üyesi olmayanlar, https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kredi-karti-basvurusu/kisisel-bilgiler.aspx adresi üzerinden gerekli bilgileri girerek başvuruda bulunabilirler. Bu internet sayfası üzerinden başvuru yaparak aynı zamanda bir enpara.com müşterisi olursunuz. Söz konusu sayfada yer alan adımların detaylı açıklamalarını, Nasıl Enpara Müşterisi Olunur? başlıklı yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Halihazırda bir enpara müşterisiyseniz (yukarıdaki bilgileri kullanarak üye olabilirsiniz), enpara.com üzerinden hesabınıza giriş yaparak, ya da mobil uygulama üzerinden kolayca kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Mobil Uygulama Üzerinden Enpara Kredi Kartı Başvurusu Aşamaları

 • Mobil uygulamaya T.C. Kimlik Numaranızı ve şifrenizi ilgili yerlere yazarak giriş yapınız.
 • Açılan uygulama ana sayfasının sol üst köşesinde yer alan menü ikonuna (üst üste 3 yatay çizgili ikon) tıklayarak menüyü genişletin.
 • Genişleyen menüde, Kredi kartı seçeneğini seçiniz.
 • Açılan sayfanın en alt kısmında yer alan Başvur butonuna tıklayınız.
 • Sonraki sayfada, sizden bazı bilgileri girmeniz beklenmektedir. Bu bilgiler; Çalışma durumunuz, eğitim durumunuz, mesleğiniz, çalıştığınız sektör, aylık net geliriniz ve oturduğunuz evin mülkiyeti bilgileridir. Gerekli bilgileri ilgili alanlara giriniz ve sayfanın altında yer alan Devam butonuna basınız.
 • Açılan sayfada, iş yerinize ilişkin bilgileri giriniz. (iş yeri adı, iş yeri telefonu, iş yeri adresi, işe başlama tarihiniz, sosyal güvenlik kurumunuz)
 • Açılan son sayfada, kredi kartınız için Ekstre Kesim Tarihi, kartın İnternet/Posta/Telefon üzerinden alış-verişe açık olup olmama durumu, kartın teslim edileceği adres bilgilerini girerek, Başvur butonuna basınız.
 • Tebrikler Enpara Kredi Başvurusunu başarı ile gerçekleştirdiniz.

İnternet Üzerinden Enpara Kredi Kartı Başvurusu Aşamaları

 • enpara.com’u açınız.
 • Şifre ve T.C. kimlik no ile giriş yapınız.
 • Ana sayfada yer alan üst menüden, ÜRÜNLER seçeneğinin üstüne gelerek, Kredi Kartı linkine tıklayınız.
 • Kredi kartı başvuru sayfası açılacaktır. Başvur butonuna basarak devam ediniz.
 • Açılan sayfada, iş yeri ve kişisel bilgilerinizi giriniz (mobil uygulama başvurusunda bahsedilen bilgiler) ve Devam butona basınız.
 • Sonraki sayfada, Ekstre Kesim Tarihi, kartın İnternet/Posta/Telefon üzerinden alış-verişe açık olup olmama durumu, kartın teslim edileceği adres bilgilerini girerek Devam butonuna basınız.
 • Bir onay sayfası açılacaktır. Onaylayarak başvurunuzu tamamlayınız.

The post Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? appeared first on technodoc.com.tr.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meritking giriş meritking güncel giriş kingroyal giriş meritking kingroyal